meme.jpg

Zpravodajství

Zdroj: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Zdroj: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
NÁCHOD - Omezení míst pro parkování a průchod nemocnicí

Od 10. dubna 2018 bylo předáno staveniště pro realizaci stavby modernizace náchodské nemocnice. Během této rekonstrukce dojde v areálu dolní nemocnice ke značnému omezení míst pro parkování. Současně bude také omezen průchod areálem nemocnice.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
JIČÍNSKO - Dvacetiletý muž se v pondělí 16. dubna letošního roku obrátil na policisty s tím, že se měl stát obětí podvodného jednání na internetovém portálu, kde si vyhlédl vysněnou herní konzoli. Na uvedený účet uhradil požadovanou částku přesahující pět tisíc korun. Prodejce však požadované zboží do dnešního dne nedodal a s oznamovatelem ukončil veškerou elektronickou komunikaci.
Zdroj: Divadlo Drak
Zdroj: Divadlo Drak
HRADEC KRÁLOVÉ - Divadlo Drak v Hradci Králové si opět připravilo pro své návštěvníky zajímavý program. Vydat se můžete 12. dubna na vynikající muzikantské seskupení kolem písničkářského veterána Vladimíra Merty. Letošní koncertní šňůra je věnována 70. narozeninám fenomenálního houslisty Jana Hrubého. Děti se mohou těšit na Makového mužíčka nebo Medovou královnu.
14.png
ČR/Praha - Britský výzkum mezi dospělými respondenty, kteří strávili dětství ve skautském oddíle, ukázal na menší pravděpodobnost výskytu úzkostí a depresí v pozdějším životě.
obchod.jpg
ČR - Kde můžete reklamovat vadné zboží, pokud prodejce oznámí ukončení činnosti, odchod z ČR nebo jednoduše zkrachuje? Kdo převezme jeho závazky?

Vždy záleží na tom, o jaký typ odchodu z trhu se jedná.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
ČR - Od 1. února 2018 lze žádat o novou dávku nemocenského pojištění – otcovskou. Tatínkové tak mohou od února využít po narození potomka týdenní otcovskou dovolenou. Komu a za jakých podmínek náleží se dočtete v přehledném informačním letáku, který vydala Česká správa sociálního zabezpečení.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
UPOZORNĚNÍ
Plánované divadelní představení v rámci Šubertovy Dobrušky RODINA JE ZÁKLAD STÁTU se ve středu 11. dubna od 19,30 hodin ve Společenském centru – Kině 70 v Dobrušce z důvodu nemoci neuskuteční
. Náhradní termín za zrušené ochotnické divadelní představení je středa 25. dubna 2018 od 19,30 hodin ve Společenském centru – Kině 70 v Dobrušce.
Vstupenky zůstávají v platnosti.
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one