Zpravodajství

Foto: Frejka
Foto: Frejka
ČR - Letošní ročník soutěže Vesnice roku, jejímž vyhlašovatelem je ministerstvo pro místní rozvoj, se blíží do finále. MMR k 1. 8. 2017 spustilo internetové hlasování v kategorii „Cena veřejnosti“. Hlasujte a zvolte vítěze.
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
NÁCHODSKO - Policejní ohlédnutí za jedním z největších death metalových festivalů v Evropě, jehož 22. ročník skončil v neděli 13. 8. 2017, i tentokrát vyznělo velice příznivě. Za dobu konání festivalu Brutal Assault policisté nemuseli zasahovat při žádném vážném incidentu, několik drobných přestupků proti veřejnému pořádku vyřešili na místě uložením blokových pokut.
Anna Barbora ze Saninngu vypráví o svém synovi, foto: Markéta Pánková
Anna Barbora ze Saninngu vypráví o svém synovi, foto: Markéta Pánková
POTŠTEJN - V sobotu 29. července 2017 proběhla na hradě Potštejn jedna ze dvou komentovaných nočních prohlídek. Návštěvníky během celé hodiny provázeli herci z ochotnicko-čtenářské besedy Orlice. Všichni přítomní měli možnost seznámit se s historií hradu, především z období renesance.
Zdroj: ZZS KHK
Zdroj: ZZS KHK
KRAJ/Hradec Králové - Nikoho asi nepřekvapí, že posádky záchranné služby prioritně zasahují u zraněných a nemocných lidí přímo v terénu či domácnostech, na místě nehody, zkrátka všude tam, kde je potřeba. Nedílnou součástí práce Zdravotní záchranné služby KHK jsou ale rovněž tzv. sekundární transporty - tedy převozy pacientů mezi jednotlivými zdravotnickými zařízeními.
washing-machine-902359_1920.jpg
ČR - Koupíte si mobil, pračku nebo třeba kočárek, po nějaké době používání se na zakoupeném zboží vyskytne vada a vy se rozhodnete uplatnit reklamaci.

Nejenže je prodávajícím zamítnuta, ale navíc je vám naúčtován poplatek za „neoprávněnou“ reklamaci. Má na to obchodník právo? Jak se v takové situaci zachovat?
Ilustrační foto
Ilustrační foto
ČR - Až 45 tisíc zaměstnanců si díky projektům podpořeným prostřednictvím výzvy č. 043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců zlepší kvalifikaci. Zaměstnavatelé mohli požádat o dotaci na jejich jazykové vzdělávání, IT kurzy, technické a další kurzy.
Zdroj: www.hradeckralove.org
Zdroj: www.hradeckralove.org
HRADEC KRÁLOVÉ - Již podvanácté vyhlásilo a ocenilo město Hradec Králové své nadějné sportovce v kategorii mládeže do 18ti let za mimořádné sportovní výsledky, tentokrát za rok 2016. V královéhradecké filharmonii bylo ve středu 8. února 2017 titulem Naděje královéhradeckého sportu oceněno 15 individuálních sportovců a tři sportovní kolektivy.
Michal Desenský / foto: Markéta Pánková
Michal Desenský / foto: Markéta Pánková
HRADEC KRÁLOVÉ - Michal Desenský je čtyřiadvacetiletý sprinter sokola Hradce Králové a rodilý Hradečan. Mezi jeho osobní úspěchy patří tituly mistra ČR v mládežnické i seniorské kategorii v běhu na 100 m, 200 m a 400 m. Získal mimo jiné také titul sportovce roku 2015 Královéhradeckého kraje.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nový Bydžov serveru kurzy.cz.

Více na stránce aplikace serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one