meme.jpg

Jarní prázdniny prodlouží pobyt v hradeckém Aquacentru o dvacet minut zdarma

Zdroj: Městské lázne - SNHK
Zdroj: Městské lázne - SNHK
HRADEC KRÁLOVÉ - Ani letos o jarních prázdninách nezapomíná Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu, na malý dárek pro své návštěvníky. Prázdniny jsou chvíle, kdy by měl každý zpomalit, relaxovat, trošku si odpočinout a nabrat síly. Aby na to vše byl dostatek času, tak po celé jarní prázdniny, od 17. do 25. února 2018, má každý návštěvník Aquacentra v Městských lázních navíc zdarma 20 minut ke vstupu.
Akce platí pro úplně všechny návštěvníky a je jedno, zda přijdete na jednorázový vstup nebo čipové hodinky. Je také čistě na každém z vás, jak s časem navíc naložíte. Veškeré atrakce našeho aquacentra jsou vám k dispozici. Umělé vlnobití v rekreačním bazénu umí navodit tu správnou náladu letní dovolené u moře, kterou pak podtrhnete sněním při odpočinku v perličkových nebo teplých bazénech či soláriu. Pokud toužíte naopak po adrenalinovém zážitku, nevynechejte 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty, nebo přejděte spojovací chodbou do plaveckého bazénu, kde je pro vás ve vybrané časy připraven Aquazorbing.  

Můžete také přijít zastavit blížící se chřipkovou epidemii. V boji proti všem nachlazením je ideální zbraní saunování. Sauna s ledovou studnou, ochlazovacím bazénkem a venkovním atriem je připravena pomoci vám v boji proti těmto chorobám. Stejně tak i parní kabiny v Aquacentru a plaveckém bazénu. Ti náročnější si pak mohou dopřát i vanu NeoQi. Je na každém z vás, jak s časem navíc naložíte.

Součástí akce je i překvapení na baru u vody. Můžete si zde mimo jiné dopřát i palačinku s džusem Relax za zvýhodněnou cenu 40 Kč.

Přijďte si zpříjemnit jarní prázdniny.

Více zde: http://www.snhk.cz/lazne
Zdroj: Město Hradec Králové/Ing. Petr Vinklář
 
13.02.2018 22:19:45
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.


plakat_small.png


Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one