meme.jpg

JENA v Hradci Králové nezavírá a rozšiřuje sortiment nábytku

558112130b90a91b40801000.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nezavíráme! Tak zní rozhodnutí společnosti JENA – nábytek v Hradci Králové. Jeden z největších prodejců nábytku v Česku se rozhodl vyslyšet přání zákazníků a provoz hradecké pobočky neukončovat.
 JENA už dříve ohlásila plánované uzavření prodejny, které se ale nesetkalo s kladným ohlasem lidí v Královéhradeckém kraji.

„Chodili za námi zákazníci a říkali, jaká je škoda, že zavíráme. Mají naši prodejnu rádi a my si toho velice vážíme. Proto jsme se rozhodli ji zachovat,“ vysvětluje Jiří Zahradník, vedoucí prodejny JENA – nábytek v Hradci Králové.

Prodejna je v Hradci Králové už 10 let a za tu dobu stihla vybavit domácnosti mnoha spokojených zákazníků, kteří se do ní stále rádi vrací.

Nejprodávanější je tu čalouněný nábytek, zejména sedací soupravy. Hned za nimi následují obývací stěny a postele. Součástí pokračujícího provozu pobočky proto bude rozšíření sortimentu právě v těchto kategoriích, aby si tam svůj kousek našel úplně každý.
Další novinkou, kterou hradecká JENA chystá, je otevření výdejního skladu přímo na prodejně, což výrazně urychlí a zjednoduší nákupní proces. V současné době totiž prodejce využívá externí skladovací prostory, které jsou vzdálené asi 3 kilometry od prodejny.


O společnosti JENA – nábytek: JENA – nábytek je na českém trhu už od roku 1999. Spolupracuje s předními českými i evropskými výrobci nábytku, důraz přitom klade hlavně na vysokou kvalitu. Nabízí široký sortiment, ze kterého si vyberou jak milovníci moderního stylu, tak zastánci klasiky.Zdroj: Královéhradecké noviny/Publicis Prague/Mahulena Poliaková
25.08.2016 20:36:31
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one