meme.jpg

Omezení pro pacienty při modernizaci Oblastní nemocnice Náchod

Zdroj: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Zdroj: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
NÁCHOD - Omezení míst pro parkování a průchod nemocnicí

Od 10. dubna 2018 bylo předáno staveniště pro realizaci stavby modernizace náchodské nemocnice. Během této rekonstrukce dojde v areálu dolní nemocnice ke značnému omezení míst pro parkování. Současně bude také omezen průchod areálem nemocnice.
Oblastní nemocnice Náchod, a.s. z tohoto důvodu žádá o trpělivost a omlouvá se za nekomfort, který, coby stálým klientům, tato omezení přinesou. Dále žádá, pokud máte možnost použít jiného dopravního prostředku než osobního automobilu k přepravě do nemocnice, použijte jej.
 
Z výše uvedených důvodů prosí i o zvýšenou opatrnost při procházení areálem nemocnice.
 
 
Další informace pro návštěvníky nemocnice
 
Vzhledem k zásadnímu snížení parkovacích míst v areálu nemocnice, bude zhotovitel stavby postupně zřizovat nová parkovací místa v jednosměrných ulicích, které ústí do ulice Nemocniční v řádu několika následujících dnů.
 
Parkoviště pod ambulantním pavilonem bude rozděleno na dvě části - část určenou pro pacienty a návštěvy s max. parkovací dobou 4 hod. a dále pro zaměstnance nemocnice.
 
 
Přístup do jednotlivých pavilonů
 
Přístup do pavilonu E pro DZS, imobilní pacienty a zásobování bude do doby otevření vchodu z ulice Nemocniční řešen vjezdem z ulice Nemocniční (doposud uzavřená prostřední brána) po stávající vnitřní komunikaci k pavilonu E, vjezd bude kontrolován hlídací službou zhotovitele stavby; tento vjezd bude po dobu cca 3 měsíců využíván pro zásobování pavilonu G, H, L.
 
V horizontu cca jednoho měsíce bude zprovozněn vstup do pavilonu D a E z ulice Nemocniční (viz legenda 2, červené), poté dojde k uzavření vjezdu k pavilonu E "ze dvora" .
 
V první fázi dojde k bourání hospodářské budovy a tím k uzávěře spojovacího koridoru pro zaměstnance nemocnice a pro mobilní pacienty bude zachován chodník podél pavilonu A, B, D (viz legenda zelené a X); transport imobilních pacientů v doprovodu zaměstnance nemocnice je zajištěn technickým podlažím ARO; mobilním pacientům a zaměstnancům, kteří nejsou doprovodem imobilního pacienta, nebude průchod oddělením ARO umožněn a bude nutné jít vně budovy.
 
V dostatečném předstihu bude Oblastní nemocnice Náchod, a.s. informovat o následujících krocích a to v návaznosti na komunikaci se stavbou.

http://www.nemocnicenachod.cz/


Zdroj: Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s./ing. Magdaléna Doležalová
 
 
 
 
17.04.2018 21:26:06
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one