Úprava ceníků vstupného a služeb do areálů na rok 2016

Ilustrační foto
Ilustrační foto
HRADEC KRÁLOVÉ - Městské lázně, Plavecký bazén 50 m, Wellness studio Flošna a letní koupaliště Flošna

Rada města Hradce Králové v úterý 8. 12. 2015 na svém zasedání schválila úpravu ceníků do těchto areálů.
Pro návštěvníky koupaliště Flošna a Aquacentra přinášíme dobrou zprávu, ceny v příštím roce zůstávají stejné. K mírnému navýšení cen po prvním lednu příštího roku dojde u některých druhů vstupů do 50m plaveckého bazénu.Důvodem úprav cen je zvyšující se cena energií, zejména tepla a vody, které představují významnou složku nákladů jednotlivých areálů. Navýšení cen by mělo z větší části pokrýt zvýšené náklady. 

Areál Koupaliště Flošna - na letním koupališti Flošna zůstanou zachovány ceny z roku 2015, navýšení ceny je jen u aquazorbingu z 20 Kč na 30 Kč za 3 min.

Ke zvýšení ceny dojde u vstupného do Wellness studia Flošna při platbě čipovými hodinkami v průměru o 4 %, tj. o 6 Kč. Při platbě v hotovosti zůstává cena vstupného  stejná, jako v roce 2015. Navýšení cen bude po novém roce u masáží ve Wellness studiu Flošna, a to o cca 10 Kč, návštěvníci se ale můžou těšit na nové atraktivní masáže.

Městské lázně a Plavecký bazén 50 m – v Městských lázních-Aquacentru zůstanou ceny na stejné úrovni, jako v letošním roce, včetně levnějšího dopoledního vstupného v pracovních dnech.

Ceny vstupného do plaveckého bazénu vzrostou na čipové hodinky průměrně o 8 % na hodinu,  prvních 45 minut plavání  zaplatí návštěvník  při použití modrých hodinek  35 Kč oproti letošním 32 Kč, u červených  hodinek dojde  ke zvýšení o 2 Kč,  na  26 Kč. Jednorázové vstupné u některých skupin a časů bude zvýšeno max. o 3 Kč.

Správa nemovitostí v současné době připravuje i ceník pro Slunnou loučku budovanou vedle plaveckého bazénu, která by již v letní sezóně 2016 měla být v provozu. Návštěvníci budou mít další novou možnost slunění a koupání přímo v centru města za rozumné ceny.
 
Věříme, že tyto drobné změny ceníků neodradí naše pravidelné návštěvníky a i nadále budou rádi využívat služeb plaveckého areálu i areálu Koupaliště Flošna.

Ing. Jaroslava Bernhardová, ředitelka

Zdroj: Královéhradecké noviny/Město Hradec Králové

 
14.12.2015 09:22:28
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
historicke-cukrarny (1).jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nechanice serveru kurzy.cz.

Více na stránce aplikace serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one