meme.jpg

Zapojte se do hlasování a zvolte vítěze Vesnice roku 2017 v kategorii Cena veřejnosti

Foto: Frejka
Foto: Frejka
ČR - Letošní ročník soutěže Vesnice roku, jejímž vyhlašovatelem je ministerstvo pro místní rozvoj, se blíží do finále. MMR k 1. 8. 2017 spustilo internetové hlasování v kategorii „Cena veřejnosti“. Hlasujte a zvolte vítěze.
Pro vesnice lze hlasovat na webových stránkách soutěže Vesnice roku od 1. srpna do 15. září 2017. Vítěz kategorie Cena veřejnosti a celostátní výsledky soutěže Vesnice roku 2017 budou vyhlášeny 16. září 2017 na Jarmarku venkova v Luhačovicích.

„Vesnice nemusí být nejhezčí jenom svým vzhledem, ale také tím, že vytváří spolu se svým územím a lidmi nejhezčí místo pro bydlení,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Cílem soutěže Vesnice roku, jejímž hlavním vyhlašovatelem je ministerstvo pro místní rozvoj, je povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost programů obnovy jednotlivých vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova, ale také vyzdvihnout aktivity obcí, jejich představitelů a občanů, kteří se snaží nejen zvelebovat svůj domov, ale rozvíjejí i místní tradice a zapojují se do společenského života v obci.

Zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR/Ing. Veronika Vároši
Královéhradecké noviny/redakce
02.08.2017 16:36:59
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one