meme.jpg
Zleva: děkan Lékařské fakulty Univerzity Karlovy Miroslav Červinka, hejtman Jiří Štěpán, děkan Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy Tomáš Šimůnek. Foto: Dan Lechmann
Zleva: děkan Lékařské fakulty Univerzity Karlovy Miroslav Červinka, hejtman Jiří Štěpán, děkan Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy Tomáš Šimůnek. Foto: Dan Lechmann
KRAJ - Podepsáním Memoranda o vzájemné spolupráci mezi Královéhradeckým krajem a Univerzitou Karlovou zastoupenou Lékařskou a Farmaceutickou fakultou v Hradci Králové byl potvrzen zájem na pokračování výstavby Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové.
Zdroj: Město Jičín
Zdroj: Město Jičín
JIČÍN - Jičín nebyl úspěšný v žádosti o dotaci v programu Nadace Proměny, kde chtěl získat až 25 milionů na projekt „Odpočinková zóna Cidlina“. Ta má vzniknout na zatím prázdném prostranství vedle největšího jičínského sídliště na Novém Městě. Vloni se městu podařilo získat veškeré pozemky i zpětnou vazbu od obyvatel, co by si v dané lokalitě přáli.
Zdroj: Správa KRNAP
Zdroj: Správa KRNAP
VRCHLABÍ - Vstupné na polské území Krkonoš – do Karkonoskiego Parku Narodowego (KPN) – se platí již řadu let. Správa KPN před letošní letní sezónou uvedla do provozu webové rozhraní a mobilní aplikaci k on-line nákupu vstupenek.
Zdroj: hradeckralove.org
Zdroj: hradeckralove.org
HRADEC KRÁLOVÉ - Připravovaná rekonstrukce budovy Muzea východních Čech v Hradci Králové přinese obyvatelům a návštěvníkům města celou řadu novinek. Tou největší bude zpřístupnění terasy u kopule na střeše této národní kulturní památky. V Hradci tak bude nový výhled na část centra města podél labského nábřeží.
Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
JAROMĚŘ - V Brně od 11. do 14. května 2017 proběhla Národní výstava hospodářských zvířat ANIMAL TECH 2017. Výstava se konala pod záštitou ministra zemědělství Mariána Juračky, který se výstavy také aktivně účastnil a oceněným výrobkům předával diplomy. Ocenění za své výrobky obdržela i firma LabMediaServis s.r.o. z Jaroměře.
Zdroj: Správa KRNAP
Zdroj: Správa KRNAP
VRCHLABÍ - Sobotní akce Čisté hory, při které vyrazilo na čtyři stovky dobrovolníků a pracovníků Správy KRNAP po krkonošských turistických cestách a po loukách s cílem vysbírat pohozené odpadky a zlikvidovat černé skládky, byla více než úspěšná. Celkem se podařilo sesbírat přibližně 3 tuny odpadu.
wheelchair-1629490_1920.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Přechody pro chodce, autobusové zastávky, obchody nebo úřady jsou místa, kde se zdravotně postižení bez pomoci ostatních velmi často neobejdou. Jakou část cesty městem za nákupy zvládne vozíčkář nebo nevidomý sám a kde bude potřebovat pomoc od okolí, se však dozví díky projektu Bezbariérový Hradec, který mapuje a popisuje vybrané úseky či důležité budovy ve městě. Tato speciální mapa dostupná na webových stránkách města se loni rozšířila o oblast v okolí Brněnské třídy a třídy E. Beneše.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
KRAJ - Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb, ve které soutěží obce a města se svými webovými stránkami, byly vyhlášeny dnes odpoledne. Z obcí Královéhradeckého kraje mají nejlepší webovou prezentaci Lovčice. Mezi městy zvítězil Rychnov nad Kněžnou a po čtyřech letech tak na první příčce nahradil Broumov, který ale letos vůbec nesoutěžil. Cenu za nejlepší elektronickou službu si odnesl hradecký portál „Otevřená data“.
Zdroj: Probační a mediační služba
Zdroj: Probační a mediační služba
KRAJ - Je tomu již 26 let (22. února 1990), co byla ve Velké Británii podepsána Charta práv obětí, jejíž cílem bylo zvýšit obecné povědomí o této problematice, včetně možné pomoci a podpoře obětem i jejich blízkým. Tento den byl zároveň vyhlášen Evropským dnem obětí trestných činů. Připomíná si ho také Probační a mediační služba v České republice, která v rámci své činnosti nabízí pomoc všem obětem trestné činnosti, a to již od doby svého vzniku v roce 2001.
Zdroj: Město Hradec Králové
Zdroj: Město Hradec Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - Primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink se vyjádřil k dění kolem CTP Invest
Zdroj: cervenykostelec.cz
Zdroj: cervenykostelec.cz
ČRVENÝ KOSTELEC - Redakce vysoce ceněného sborníku Rodným krajem ve spolupráci s městem Červený Kostelec a firmou DMPublishing zajistila studentům a dalším čtenářům jednoduchou cestu, jak se hledaných informací dopátrat.
Zdroj: MPSV
Zdroj: MPSV
HRADEC KRÁLOVÉ - TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové se jako každý rok i letos zapojilo do akce Týden vzdělávání dospělých, která se konala ve dnech od 7. do 11. listopadu 2016. Organizaci akce zajišťují krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v okresních městech.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one