meme.jpg
Zdroj: Město Hradec Králové
Zdroj: Město Hradec Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - Primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink se vyjádřil k dění kolem CTP Invest
Zdroj: cervenykostelec.cz
Zdroj: cervenykostelec.cz
ČRVENÝ KOSTELEC - Redakce vysoce ceněného sborníku Rodným krajem ve spolupráci s městem Červený Kostelec a firmou DMPublishing zajistila studentům a dalším čtenářům jednoduchou cestu, jak se hledaných informací dopátrat.
Zdroj: Nové Město nad Metují
Zdroj: Nové Město nad Metují
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - V pondělí 14. listopadu 2016 se na Městském úřadě uskutečnil Rozpočtový seminář, na kterém zastupitelé města projednávali návrh rozpočtu na rok 2017. Definitivní schvalování rozpočtu proběhne na řádném jednání Zastupitelstva města ve čtvrtek 15. prosince 2016.
Zdroj: MPSV
Zdroj: MPSV
HRADEC KRÁLOVÉ - TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové se jako každý rok i letos zapojilo do akce Týden vzdělávání dospělých, která se konala ve dnech od 7. do 11. listopadu 2016. Organizaci akce zajišťují krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v okresních městech.
Zdroj: Akademické týdny
Zdroj: Akademické týdny
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - Vedení města obdrželo ve čtvrtek 3.11. 2016 definitivní a konečné vyjádření od pořadatelů Akademických týdnů, ve kterém sdělují, že v příštím roce se Akademické týdny nebudou konat tradičně na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují. Organizátoři se rozhodli, že kompletní program 27. ročníku Akademických týdnů přesunou na Chatu Horalka ve Sněžném.
14947688_10154042692297337_1409800585448494426_n.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - V den konání druhého oblastního kola v Hradci Králové dorazilo na Biskupské gymnázium všech 11 přihlášených týmů. Týmy zastupovaly 6 škol z Hradce a okolí a na všech byla znát touha dokázat, že právě oni jsou králi křížek a koleček. A tak bylo hned od rána jasné, že 1. listopadu se odehraje další napínavá pišQworková bitva.
webDSC_013101.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nově zrekonstruované barevné dětské šatničky využily v úterý 25. října první děti z mateřských škol. Dětské šatny byly v původním stavu od výstavby krytého plaveckého bazénu v roce 1993, dámské a pánské šatny a sociální zařízení prošly kompletní přestavbou již v roce 2012.
sídlo SNMJ.JPG
JIČÍN - Správa nemovitostí města Jičína a.s., která dodává do jičínských domácností teplou užitkovou vodu a teplo, snížila pro příští rok ceny. Průměrně rodina na svém poplatku ušetří 30 Kč za 1 GJ tepla, což činí zhruba 5 %. Ročně se tak může jednat až o několik stokorun.
autumn-196566_1920.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Obměna stromořadí v malšovické ulici Na Hrázce začala už před čtrnácti lety, kdy došlo k výměně jedné řady stromů. Sedmatřicet původních stromů bylo tehdy nahrazeno třiceti mladými lípami. A právě tyto dorůstající stromy začínají kvůli původním javorům strádat a dokončení obměny i na zbytku této ulice je tedy nevyhnutelné.
20837_POKOS_HK_Iveta Berit  Šalounová.JPG
KRAJ/Hradec Králové – Vzdělávací program „POKOS – Příprava k obraně státu“ je v současné době zaměřen na žáky 2. stupně základních škol. V letošním roce se konal 13. 9. na Základní logopedické škole ve Štefánikově ulici v Hradci Králové a 14. 9. na ZŠ Gutha-Jarkovského v Kostelci nad Orlicí.
Zdroj: MVČR
Zdroj: MVČR
JIČÍN - Městský úřad Jičín zavedl pro obyvatele Jičína novou webovou službu. Informaci, zda již mají vyhotoven svůj občanský či řidičský průkaz nebo cestovní pas nově občané naleznou na internetových stránkách Městského úřadu. Službu nabízejí odbor dopravy a odbor správních agend.
558112130b90a91b40801000.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nezavíráme! Tak zní rozhodnutí společnosti JENA – nábytek v Hradci Králové. Jeden z největších prodejců nábytku v Česku se rozhodl vyslyšet přání zákazníků a provoz hradecké pobočky neukončovat.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one