meme.jpg
greenhouse-1192872_1920.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nově by se v městské mapě měly objevit oficiální názvy zahrádkářských kolonií a chatových osad a jiných ohraničených prostorů v Hradci Králové, a to zejména kvůli čištění základního Registru územní identifikace adres a nemovitostí. Odstranění uvedených nesouladů a sjednocení názvů přispěje především k lepší orientaci nejen občanům, ale i záchranářů, hasičů či policie.
Foto: Miloš Šálek
Foto: Miloš Šálek
TRUTNOV - Prof. Antonín Just obdržel za dlouholeté vedení městské kroniky titul Čestného kronikáře města Trutnova

Ke slavnostnímu udílení došlo v pondělí 22. února 2016 v Obřadní síni Staré radnice. „Udělením tohoto titulu jsme chtěli vyjádřit, jak moc si vážíme mimořádné práce, kterou prof. Just pro město dělá,“ říká Ivan Adamec, starosta Trutnova.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
TRUTNOV - Na podněty veřejnosti město Trutnov reaguje a plánuje rozšířit poskytované služby, zefektivnit činnost stacionáře a mateřské školy. Kromě nového denního centra pro seniory se rozšíří okruh klientů stacionáře.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
VRCHLABÍ - Se začátkem nového roku vstoupil v účinnost změněný a doplněný Návštěvní řád Krkonošského národního parku (NŘ). Důvodem jeho aktualizace byla změna zonace KRNAP, nutnost reagovat na nový občanský zákoník a potřeba vyřešit podněty veřejnosti či problémy spojené s návštěvností území, které Správy KRNAP sama registrovala.
1csright_3_big.jpg
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - Rozšíření kamer na nová místa

Již v roce 2013 vznikl zárodek městského kamerového systému se třemi kamerami a dohledovým pracovištěm na služebně Městské policie.
a.jpg
TRUTNOV - Je na čase veřejnost více obeznámit s pro laiky nepříliš známým powerlifterem - trojbojařem a benchpresserem Jaromírem Kratochvílem, který se řadí do váhové kategorie 100kg.

Pro ty, kteří se ještě nesetkali s názvem benchpress-cvik prováděný v lehu na zádech na lavici, kdy člověk drží činku nadhmatem v napjatých pažích a činku zvedá.
P1110129.JPG
HOŘICE – Sobotní den 19. 9. 2015 patřil v Hořicích Slavnosti hořických trubiček. Shodou náhod se konalo ve městě kamenné krásy ještě spousta dalších akcí. Lidé, kteří daný den město navštívili, byli velmi spokojeni a měli si opravdu z čeho vybírat.
P1130094.JPG
KRAJ - Zmíněná zkratka POKOS znamená Příprava občanů k obraně státu. Jedná se o projekt, který připravil Odbor komunikace Ministerstva obrany ČR ve spolupráci s Agenturou vojenského zdravotnictví. Program se letos konal 15. 9. na Základní škole Rudolfa Frimla v Trutnově a 16. 9. na ZŠ a MŠ Krčín v Novém Městě nad Metují.
pomnik_vw.jpg
Špindlerův Mlýn - Na Věřině cestě ve Špindlerově Mlýně byl v sobotu 6. 9. 2015 odhalen pomník, připomínající popravy desítek občanů německé národnosti bez řádného soudu v květnu a červnu 1945. Odhalili jej zástupci Správy KRNAP, Města Špindlerův Mlýn a obyvatelé Vrchlabí a Špindlerova Mlýna spolu s německými krajany z Heimatkreis Hohenelbe-Riesengebirge a potomky popravených.
Zdroj:ZZS HKH
Zdroj:ZZS HKH
KRAJ - 20. 5. - Uplynulý víkend patřil na královéhradeckém letišti již tradiční květnové přehlídce vrtulníkové a záchranářské techniky, prezentované na Helicoptershow 2015. Páteční odborný program byl zaměřen na ošetřování kriticky nemocných pacientů na palubě vrtulníku.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one