meme.jpg
a.jpg
TRUTNOV - Je na čase veřejnost více obeznámit s pro laiky nepříliš známým powerlifterem - trojbojařem a benchpresserem Jaromírem Kratochvílem, který se řadí do váhové kategorie 100kg.

Pro ty, kteří se ještě nesetkali s názvem benchpress-cvik prováděný v lehu na zádech na lavici, kdy člověk drží činku nadhmatem v napjatých pažích a činku zvedá.
P1110129.JPG
HOŘICE – Sobotní den 19. 9. 2015 patřil v Hořicích Slavnosti hořických trubiček. Shodou náhod se konalo ve městě kamenné krásy ještě spousta dalších akcí. Lidé, kteří daný den město navštívili, byli velmi spokojeni a měli si opravdu z čeho vybírat.
P1130094.JPG
KRAJ - Zmíněná zkratka POKOS znamená Příprava občanů k obraně státu. Jedná se o projekt, který připravil Odbor komunikace Ministerstva obrany ČR ve spolupráci s Agenturou vojenského zdravotnictví. Program se letos konal 15. 9. na Základní škole Rudolfa Frimla v Trutnově a 16. 9. na ZŠ a MŠ Krčín v Novém Městě nad Metují.
pomnik_vw.jpg
Špindlerův Mlýn - Na Věřině cestě ve Špindlerově Mlýně byl v sobotu 6. 9. 2015 odhalen pomník, připomínající popravy desítek občanů německé národnosti bez řádného soudu v květnu a červnu 1945. Odhalili jej zástupci Správy KRNAP, Města Špindlerův Mlýn a obyvatelé Vrchlabí a Špindlerova Mlýna spolu s německými krajany z Heimatkreis Hohenelbe-Riesengebirge a potomky popravených.
Zdroj:ZZS HKH
Zdroj:ZZS HKH
KRAJ - 20. 5. - Uplynulý víkend patřil na královéhradeckém letišti již tradiční květnové přehlídce vrtulníkové a záchranářské techniky, prezentované na Helicoptershow 2015. Páteční odborný program byl zaměřen na ošetřování kriticky nemocných pacientů na palubě vrtulníku.
Zdroj: kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: kr-kralovehradecky.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - 22. 10. - Od včerejšího dne mohou řidiči projíždět po opravené vozovce v Kladské ulici. Náročná rekonstrukce silnice druhé třídy vedoucí z Hradce Králové do Slatiny stála více než 31 milionů korun. Většinu financí na tento projekt se Královéhradeckému kraji podařilo získat z Evropské unie. Pokud bude úspěšná žádost o další evropskou dotaci, bude kraj v rekonstrukci silnice pokračovat i v příštím roce.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one