.
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
NÁCHODSKO - Policejní ohlédnutí za jedním z největších death metalových festivalů v Evropě, jehož 22. ročník skončil v neděli 13. 8. 2017, i tentokrát vyznělo velice příznivě. Za dobu konání festivalu Brutal Assault policisté nemuseli zasahovat při žádném vážném incidentu, několik drobných přestupků proti veřejnému pořádku vyřešili na místě uložením blokových pokut.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO – Střet cyklisty s vozidlem skončil naštěstí bez zranění

Policisté z Dobrušky vyjížděli dne 18. 7. 2017 k dopravní nehodě za účasti řidičky osobního vozidla zn. Škoda Superb a cyklisty, která se stala na silnici I. třídy mezi obcemi Chábory a Spy krátce po 17. hodině. Třiašedesátiletý cyklista, jedoucí na jízdním kole zn. Eska ve směru od Chábor, měl prý nečekaně vjet do cesty z pravého okraje vozovky třiatřicetileté řidičce vozidla.
Zdroj: PČR/Řídím piju nealko pivo - Frýdek-Místek
Zdroj: PČR/Řídím piju nealko pivo - Frýdek-Místek

KRAJ – Letní měsíce budou opět ve znamení preventivní akce zaměřené na řidiče. 

Dopravní policisté z Královéhradeckého kraje spolu s dalšími kolegy se i o letošních letních prázdninách zapojí do celorepublikového projektu s názvem „Řídím, piju nealko pivo!“, jehož cílem je zvýšení bezpečnosti silničního provozu a snížení rizika dopravních nehod zapříčiněných osobami pod vlivem alkoholu. 

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
TRUTNOVSKO - K nehodě došlo na Horské ulici v úterý 13. června 2017

Policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově šetří dopravní nehodu, ke které došlo v úterý 13. června 2017 sedmnáct minut po 16. hodině na Horské ulici, u hotelu Davídek.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
HRADECKO - Policisté z Oddělení obecné kriminality Územního odboru Hradec Králové v minulém týdnu obvinili 22letou ženu z trestného činu krádež, porušování domovní svobody a nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Pokud ji soud uzná vinnou, může jít až na 5 let do vězení.
children-911285_1920.jpg
ČR - Co mohou udělat dospělí a co mohou udělat samy děti pro své bezpečí?

Přečtěte si základní rady a informace, jak bezpečí zajistit.
apple-devices-1839874_1920.jpg
KRAJ - Policisté z Obvodního oddělení Nový Bydžov v úterý 7. února zahájili úkony trestního řízení ve věci podvod, kterým se začali zabývat na základě trestního oznámení 17letého mladíka. Ten si před měsícem našel na internetovém bazarovém portálu nabídku prodeje mobilního telefonu za 8 tisíc korun.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
NÁCHODSKO - Ztracené ve skalách našli až za tmy

Zřejmě přes bludný kořen překročili dva turisté, otec a syn z Pardubic při sobotní vycházce 28. 1. 2017 v Teplických skalách. Ve tři odpoledne si vyšli do skal a krásy zasněžených útvarů je nadchly natolik, že se muži rozhodli zkrátit si cestu skalami až do Adršpachu.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
NÁCHODSKO - Rychlost i štěstí

Policejní hlídce, hledající mladého muže v nepříliš dobrém psychickém rozpoložení, se naskytl pohled, při kterém jim zatrnulo.
tarot.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO - Komisař ukončil vyšetřování

Policejní komisař ze Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Hradec Králové ukončil v těchto dnech vyšetřování případu kartářky, která letos na jaře slibovala 92 letému seniorovi z Hradce Králové několika milionovou výhru ve sportce.
stet..jpg
NÁCHODSKO – K vykazování úkonů byli někteří pacienti třeba jen na papíře, jiní si chodili pro dryáky

Náchodská policie v těchto dnech ukončila více než rok trvající prověřování a zahájila trestní stíhání praktického lékaře z Náchodska a také společnosti, pod jejímž obchodním jménem lékař provádí preventivně léčebnou péči, pro dva trestné činy.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
NÁCHODSKO - Z trestného činu nebezpečného vyhrožování se bude muset zpovídat 58letý muž z Trutnovska, který v České Skalici vytáhl plynovou pistoli na provozovatele restauračního zařízení. A proč? Důvodem prý bylo nepřijetí jeho přítelkyně do pracovního poměru.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nový Bydžov serveru kurzy.cz.

Více na stránce aplikace serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one