.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
TRUTNOVSKO - Policisté ze Špindlerova Mlýna intenzivně pátrají po nenechavcích, kteří odcizili tři horská kola za téměř 170 tisíc korun.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
JIČÍNSKO - S nástupem podzimních měsíců se policisté v okrese Jičín každoročně zaměřují mimo jiné i na preventivní kontroly chat v rekreačních a zahrádkářských koloniích. Tyto preventivní akce jsou zaměřené především na kontrolu případného narušení objektů, ale také pátrání po osobách, které by se zde mohly ukrývat.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
KRÁLOVÉHRADECKO - Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru v Hradci Králové vyhlásili celostátní pátrání po 33 letém občanu Slovenska. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu krádeže. Protože se však zdržuje na neznámém místě, vydal státní zástupce OSZ z Hradce Králové písemný souhlas s jeho zadržením.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
JIČÍNSKO - V úterý 19. září 2017 v odpoledních hodinách došlo z ochozu Milohlídky v Jičíně k pádu 18leté dívky a stejně starého mladíka. Dle šetření pár vylezl na ochoz, kde se objímali a při otáčení oba uklouzli a spadli přes okraj ochozu do rokle z výšky cca 8metrů.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
NÁCHODSKO - Náchodští policisté z oddělení hospodářské kriminality vyšetřují úhyn ryb v chovném rybníce u Dolců na Jaroměřsku, kdy v něm začátkem září 2017 uhynulo velké množství kaprů, amurů, candátů a dalších zde vysazených ryb. Že s rybami není vše v pořádku, zaznamenali rybáři v neděli 3. září 2017.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO – Střet cyklisty s vozidlem skončil naštěstí bez zranění

Policisté z Dobrušky vyjížděli dne 18. 7. 2017 k dopravní nehodě za účasti řidičky osobního vozidla zn. Škoda Superb a cyklisty, která se stala na silnici I. třídy mezi obcemi Chábory a Spy krátce po 17. hodině. Třiašedesátiletý cyklista, jedoucí na jízdním kole zn. Eska ve směru od Chábor, měl prý nečekaně vjet do cesty z pravého okraje vozovky třiatřicetileté řidičce vozidla.
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
Policejní hlídky mezi účastníky při prevenci, foto: Policie ČR
NÁCHODSKO - Policejní ohlédnutí za jedním z největších death metalových festivalů v Evropě, jehož 22. ročník skončil v neděli 13. 8. 2017, i tentokrát vyznělo velice příznivě. Za dobu konání festivalu Brutal Assault policisté nemuseli zasahovat při žádném vážném incidentu, několik drobných přestupků proti veřejnému pořádku vyřešili na místě uložením blokových pokut.
Zdroj: PČR/Řídím piju nealko pivo - Frýdek-Místek
Zdroj: PČR/Řídím piju nealko pivo - Frýdek-Místek

KRAJ – Letní měsíce budou opět ve znamení preventivní akce zaměřené na řidiče. 

Dopravní policisté z Královéhradeckého kraje spolu s dalšími kolegy se i o letošních letních prázdninách zapojí do celorepublikového projektu s názvem „Řídím, piju nealko pivo!“, jehož cílem je zvýšení bezpečnosti silničního provozu a snížení rizika dopravních nehod zapříčiněných osobami pod vlivem alkoholu. 

Ilustrační foto
Ilustrační foto
HRADECKO - Policisté z Oddělení obecné kriminality Územního odboru Hradec Králové v minulém týdnu obvinili 22letou ženu z trestného činu krádež, porušování domovní svobody a nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Pokud ji soud uzná vinnou, může jít až na 5 let do vězení.
children-911285_1920.jpg
ČR - Co mohou udělat dospělí a co mohou udělat samy děti pro své bezpečí?

Přečtěte si základní rady a informace, jak bezpečí zajistit.
apple-devices-1839874_1920.jpg
KRAJ - Policisté z Obvodního oddělení Nový Bydžov v úterý 7. února zahájili úkony trestního řízení ve věci podvod, kterým se začali zabývat na základě trestního oznámení 17letého mladíka. Ten si před měsícem našel na internetovém bazarovém portálu nabídku prodeje mobilního telefonu za 8 tisíc korun.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
NÁCHODSKO - Ztracené ve skalách našli až za tmy

Zřejmě přes bludný kořen překročili dva turisté, otec a syn z Pardubic při sobotní vycházce 28. 1. 2017 v Teplických skalách. Ve tři odpoledne si vyšli do skal a krásy zasněžených útvarů je nadchly natolik, že se muži rozhodli zkrátit si cestu skalami až do Adršpachu.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nechanice serveru kurzy.cz.

Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one