tarot.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO - Komisař ukončil vyšetřování

Policejní komisař ze Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Hradec Králové ukončil v těchto dnech vyšetřování případu kartářky, která letos na jaře slibovala 92 letému seniorovi z Hradce Králové několika milionovou výhru ve sportce.
stet..jpg
NÁCHODSKO – K vykazování úkonů byli někteří pacienti třeba jen na papíře, jiní si chodili pro dryáky

Náchodská policie v těchto dnech ukončila více než rok trvající prověřování a zahájila trestní stíhání praktického lékaře z Náchodska a také společnosti, pod jejímž obchodním jménem lékař provádí preventivně léčebnou péči, pro dva trestné činy.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
NÁCHODSKO - Z trestného činu nebezpečného vyhrožování se bude muset zpovídat 58letý muž z Trutnovska, který v České Skalici vytáhl plynovou pistoli na provozovatele restauračního zařízení. A proč? Důvodem prý bylo nepřijetí jeho přítelkyně do pracovního poměru.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
JIČÍNSKO - V sobotu 22. října 2016 večer přijali policisté na lince 158 výhružný telefonát
Bylo krátce po dvacáté hodině, když se v telefonním sluchátku ozval mužský hlas s tím, že je v jednom z hotelů v Lázních Bělohradě uložená bomba, která o půlnoci vybuchne.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO - Mladík budovu "navštívil" o víkendu.

V sobotu 22. 10. brzy ráno si na "soukromou" návštěvu vzdělávací instiutuce zaskočil mladík pohybující se v Bolehošti. Policisté případ objasnili během čtyř dnů.
ViewImage.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO/Smiřice - Chlapec zabránil rozšíření požáru.

Před pár dny Policie ČR informovala o malém hrdinovi - Honzíkovi Šubrtovi z 5.B ze ZŠ Smiřice, který v polovině září zabránil na Smiřicku rozšíření požáru. Osobně mu přišli poděkovat policisté z Obvodního oddělení Smiřice přímo do školy.
iphone-500291_1280.jpg
ČR - Osvětová kampaň - riziko mobilního malwaru.

Do tého kampaně se tento týden v rámci Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti zapojilo 22 členských států Evropské unie.
ViewImage.png
NÁCHODSKO - Skutečně povedené zákazníky zadrželi v pondělí 17. 10. 2016 v ranních hodinách náchodští kriminalisté. Pro skupinu čtyř osob, tři muže a jednu ženu si došli do jejich společného domova na Náchodsku.

Zadržení proběhlo nakonec bez problémů, i když zpočátku se jeden z mužů chtěl policistům postavit s tyčí.
beer-926616_1920.jpg
RYCHNOVSKO - Tři nákladní soupravy projíždějící ve středu 24. srpna ráno po okruhu města Rychnova nad Kněžnou zaujaly místní dopravní policisty. Po kontrole na dalekou pouť vyrazila už jen jedna.
ViewImage (8).jpg
NÁCHODSKO - Po napadení skončila pobodaná v nemocnici, hledáme její kabelku

V pátek 12. srpna před sedmou hodinou ráno policejní hlídka vyjela k oznámení o pobodané ženě v Náchodě. K incidentu došlo několik minut předtím v Myslbekově ulici, když žena šla do práce. V současné době stále probíhají úkony a není vyloučeno, že případ bude překvalifikován na trestný čin vraždy ve stádiu pokusu.
black-and-white-1284271_1280.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO - Policejní hlídka, která vykonávala v noci z úterý na středu (26.-27. 8. 2016) svoji kontrolní činnost na Slezském předměstí v Hradci Králové, si všimla vozidla, které rychle jezdilo po parkovišti u Obchodního centra Orlicepark. Jelikož se jim zdála jízda podezřelá, hlídka se rozhodla vozidlo zastavit a zkontrolovat.
iphone-1032778_1920.jpg
TRUTNOVSKO - Škoda necelých 30 tisíc korun.

V pondělí 25. července 2016 večer kolem osmé hodiny se na královédvorské policisty s žádostí o pomoc obrátila devětadvacetiletá žena, která přišla o svůj mobilní telefon v Legionářské ulici.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nechanice serveru kurzy.cz.

Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one