cow-953728_1920.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO - Policisté z Obvodního oddělení v Novém Bydžově obdrželi minulý týden 7. července. 2016 informaci o útěku čtyř jalovic ze zemědělského družstva v obci Mžany. Podle zootechnika došlo u zvířat ke stresové reakci poté, co uslyšela intenzivní zvuk klaksonu z místní komunikace.
ViewImage (14).jpg
NÁCHODSKO - Dopravní nehoda na obchvatu České Skalice

Vážná dopravní nehoda osobního automobilu a kamionu přerušila v pondělí 11. 7. 2016 krátce po půl jedné odpoledne na téměř tři hodiny provoz na mezinárodní silnici 1/33 mezi Českou Skalicí a Náchodem.
concert-768722_1920.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO - Ve dnech od 2. 7. do 6. 7. 2016 (3. 7. - 5. 7.) se v prostoru letiště v Hradci Králové konal tradiční hudební festival „Rock for People“. Stejně jako loňský festival, tak i letošní proběhl z pohledu policie v klidu a bez vážnějšího narušení veřejného pořádku.
ViewImage (4).jpg
KRAJ – První přestupek byl zjištěn ihned po vzlétnutí vrtulníku

V pátek 24. června 2016 proběhla v kraji dopravně bezpečnostní akce za účasti vrtulníku Letecké služby Policie České republiky a za využití 14 dopravních hlídek, které byly z naprosté většiny vybaveny vozidly s radary a záznamovým zařízením.
platform-959121_1920.jpg
KRAJ - Policie ČR dohlížela nad chováním osob u kolejišť a na přejezdech

Ve čtvrtek 23. června 2016 probíhala od časných ranních hodin do zhruba deváté hodiny dopoledne v celém Královéhradeckém kraji preventivní akce zaměřená na kontrolu chování osob v bezprostřední blízkosti kolejišť a dodržování zákazů vstupu do kolejiště. Akce probíhala v gesci Správy železniční a dopravní cesty a královéhradecká policie se jí zúčastnila v součinnosti s inspektory SŽDC.
girl-1064659_1920.jpg
TRUTNOVSKO - Podvodníci na internetu mohou připravit důvěřivé občany o tisíce korun

Hned dva obdobné případy podvodu řeší policisté v Trutnově a v Peci pod Sněžkou. Oba poškození si na jednom internetovém e-shopu vybrali zboží, které zaplatili předem na bankovní účet.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO - Násilníci přepadli imobilního seniora, v noci si přišli pro peníze

Doposud neznámí pachatelé v pondělí kolem čtvrté hodiny ranní vstoupili do jednoho domu na Opočensku. V neuzamčeném objektu přebýval sám osmaosmdesátiletý senior, který v té době spal. Agresoři přišli k jeho posteli a požadovali po něm peníze.
TRUTNOVSKO - Doplatil na důvěřivost a víru v dobré lidi.

Policisté na obvodním oddělení v Trutnově ve čtvrtek 15. 10. přijali oznámení od 86letého muže, že se zřejmě stal obětí podvodnice. Téhož dne v dopoledních hodinách u jeho dveří v Trutnově zazvonila neznámá žena a sdělila mu, že nese přeplatek ze zdravotní pojišťovny 3.000 korun.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
JIČÍNSKO - 26. 10. - Policisté pátrají po neznámém řidiči.

Ve čtvrtek 24. října jel v odpoledních hodinách neznámý řidič nezjištěným vozidlem tmavé barvy ve směru od Mladé Boleslavi na Úlibice.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nechanice serveru kurzy.cz.

Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one