Anna Barbora ze Saninngu vypráví o svém synovi, foto: Markéta Pánková
Anna Barbora ze Saninngu vypráví o svém synovi, foto: Markéta Pánková
POTŠTEJN - V sobotu 29. července 2017 proběhla na hradě Potštejn jedna ze dvou komentovaných nočních prohlídek. Návštěvníky během celé hodiny provázeli herci z ochotnicko-čtenářské besedy Orlice. Všichni přítomní měli možnost seznámit se s historií hradu, především z období renesance.
Pozvání na vernisáž.jpg
JIČÍN/Železnice - V pátek 2. června 2017 proběhlo v Železnici u Jičína slavnostní otevření muzea ukrajinské sochařky Inny Kolomijec. Příběh vzniku tohoto muzea přiblížil koordinátor projektu Miloš Starý.
Zdroj: Červený Kostelec
Zdroj: Červený Kostelec
ČERVENÝ KOSTELEC - V sobotu 28. ledna se v městské sokolovně uskutečnil 2. ples města Červený Kostelec. Stejně jako vloni tuto slavnostní příležitost využilo vedení města, aby ocenilo za dlouholetou práci či výsledky v uplynulém roce červenokostelecké osobnosti.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - Jeden z hlavních kulturních stánků v Hradci Králové se ve čtrtek 24. listopadu slavnostně otevřel pro veřejnost

Galerie moderního umění na Velkém náměstí byla kvůli nákladné rekonstrukci nepřístupná déle než dva a čtvrt roku. V péči stavařů a následně i památkářů byla od konce července roku 2014. Obnova pozdně secesní budovy někdejšího Záložního úvěrového ústavu stála 126 milionů korun včetně DPH.
img-5369.JPG
ČERVENÝ KOSTELEC - V pátek odpoledne 7. října zahájila již jedenáctou dobročinnou prodejní výstavu „Šikovné ruce pro hospic 2016 aneb lidé lidem“ slavnostní vernisáž v obřadní síni MÚ Červený Kostelec.
P1110667 (2).JPG
JIČÍNSKO - Od středy 7. října 2015 probíhal v Kopidlně již 22. ročník soutěže „Kopidlenský kvítek“.
Strašiolimpiáda.JPG
KRAJ - Spolek Fimfárum a Legenda Aurea - dětská skupina historického šermu Dvůr Králové nad Labem, za podpory Lesů ČR a obce Vítězná, pořádala v sobotu 26. 9. 2015 akci „STRAŠIOLYMPIÁDA“ aneb tobynikdonevymyslelanikdybychtěl. Akce se pořádala v prostoru centra environmentálního vzdělávání a lesní pedagogiky Lesů ČR v obci Hájemství u Vítězné.
IMG_5268.JPG
HRADEC KRÁLOVÉ - I letos se jako zázrakem počasí po dlouhém deštivém týdnu umoudřilo a na 14. ročník Hip Hop Kempu návštěvníkům umožnilo mimo jiné i opalovačku na kopcích. Festival, který se po tři dny od 20. do 22. srpna 2015 odehrával na Hradeckém letišti, pojal okolo 35 tisíc návštěvníků ze všech koutů světa.
Zdroj: Královéhradecké noviny
Zdroj: Královéhradecké noviny
KOHOUTOV - Jak to bylo na začátku a jaká je příprava

Probouzím se do dalšího horkého dne. Je sobota 8. 8. 2015. Ráno mě tělo ještě nechce moc poslouchat, bolí mě hlava – káva a velké množství ledové vody s citronem mne probírají a já mohu v klidu odjet do Kohoutova na 21. ročník Slavností lidových řemesel v Kohoutově.
Zdroj: Město Hradec Králové
Zdroj: Město Hradec Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - Hradečané všech věkových kategorií, tuzemští i zahraniční turisté, odborníci z oblasti architektury i historici vystoupali na nově rekonstruovanou Bílou věž v několika posledních týdnech, tedy po jejím znovuotevření pro veřejnost.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nový Bydžov serveru kurzy.cz.

Více na stránce aplikace serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one