meme.jpg
Pozvání na vernisáž.jpg
JIČÍN/Železnice - V pátek 2. června 2017 proběhlo v Železnici u Jičína slavnostní otevření muzea ukrajinské sochařky Inny Kolomijec. Příběh vzniku tohoto muzea přiblížil koordinátor projektu Miloš Starý.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - Jeden z hlavních kulturních stánků v Hradci Králové se ve čtrtek 24. listopadu slavnostně otevřel pro veřejnost

Galerie moderního umění na Velkém náměstí byla kvůli nákladné rekonstrukci nepřístupná déle než dva a čtvrt roku. V péči stavařů a následně i památkářů byla od konce července roku 2014. Obnova pozdně secesní budovy někdejšího Záložního úvěrového ústavu stála 126 milionů korun včetně DPH.
P1110667 (2).JPG
JIČÍNSKO - Od středy 7. října 2015 probíhal v Kopidlně již 22. ročník soutěže „Kopidlenský kvítek“.
Strašiolimpiáda.JPG
KRAJ - Spolek Fimfárum a Legenda Aurea - dětská skupina historického šermu Dvůr Králové nad Labem, za podpory Lesů ČR a obce Vítězná, pořádala v sobotu 26. 9. 2015 akci „STRAŠIOLYMPIÁDA“ aneb tobynikdonevymyslelanikdybychtěl. Akce se pořádala v prostoru centra environmentálního vzdělávání a lesní pedagogiky Lesů ČR v obci Hájemství u Vítězné.
IMG_5268.JPG
HRADEC KRÁLOVÉ - I letos se jako zázrakem počasí po dlouhém deštivém týdnu umoudřilo a na 14. ročník Hip Hop Kempu návštěvníkům umožnilo mimo jiné i opalovačku na kopcích. Festival, který se po tři dny od 20. do 22. srpna 2015 odehrával na Hradeckém letišti, pojal okolo 35 tisíc návštěvníků ze všech koutů světa.
Zdroj: Královéhradecké noviny
Zdroj: Královéhradecké noviny
KOHOUTOV - Jak to bylo na začátku a jaká je příprava

Probouzím se do dalšího horkého dne. Je sobota 8. 8. 2015. Ráno mě tělo ještě nechce moc poslouchat, bolí mě hlava – káva a velké množství ledové vody s citronem mne probírají a já mohu v klidu odjet do Kohoutova na 21. ročník Slavností lidových řemesel v Kohoutově.
Zdroj: Město Hradec Králové
Zdroj: Město Hradec Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - Hradečané všech věkových kategorií, tuzemští i zahraniční turisté, odborníci z oblasti architektury i historici vystoupali na nově rekonstruovanou Bílou věž v několika posledních týdnech, tedy po jejím znovuotevření pro veřejnost.
Zdroj: Bohuslavmatousek.cz
Zdroj: Bohuslavmatousek.cz
ČERVENÝ KOSTELEC - V nedělní podvečer 28. června se v Žižkově sboru v Červeném Kostelci konal v rámci oslav 600. výročí od upálení Mistra Jana Husa benefiční koncert houslisty Bohuslava Matouška, Jaroslava Tůmy (varhany), slovem provázel národní umělec Josef Somr. Své umění věnovali nemocným v Hospici bez nároku na honorář.
Zdroj: petravalentova.wordpress.com
Zdroj: petravalentova.wordpress.com
TRUTNOV - Petra Gupta Valentová je absolventkou AVU v Praze. Během studia prošla několika ateliéry, od školy restaurování sochařských děl, figurálního sochařství až po Intermediální ateliér profesora Milana Knížáka, kde diplomovala. Po úspěšném ukončení studií na AVU pokračovala na Hunter College CUNY v New Yorku, kde studovala do roku 2005.
P1090738.JPG
HOŘICE - Hořické náměstí se v pátek 8. 5. 2015 zaplnilo velkým počtem lidí. Jako v celé naší republice se i zde slavilo 70 let od konce druhé světové války. Město pojalo tuto vzpomínkovou akci velmi kreativně a občané zde mohli vidět ukázky bojů i bojovou techniku.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one