meme.jpg
Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
ČR - 1. 11. - Když se ve firmách propouští, zaměstnavatelé se někdy zcela neuváženě zbavují starších pracovníků. Jsou to přitom lidé, kteří mají zkušenosti a potřebný nadhled. Jak lidi kolem padesátky vrátit do hry?
Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
ČR - 24. 10. - Mezi nejohroženější skupiny na trhu práce patří zdravotně postižení a lidé nad padesát let. Jejich uplatnění bývá často problematické. K tomu, aby se trend nezaměstnanosti postižených nebo padesátníků změnil, slouží mimo jiné projekty ministerstva práce a sociálních věcí financované z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.
Zdroj: Mgr. Hana Pinková, SPŠ stavební v Hradci Králové
Zdroj: Mgr. Hana Pinková, SPŠ stavební v Hradci Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - 16. 10. - „Je dobré mluvit anglicky, ale anglicky a německy ještě lepší!“ Pravdivost sloganu si ověřili studenti Střední průmyslové školy stavební v Hradci Králové během čtrnáctidenní odborné stavební praxe v německých firmách v Bavorsku.
Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
ČR - 16. 10. - Hovoříme-li o společnosti s ručením omezeným, jedná se z historického hlediska o jednu z nejmladších organizačně právních forem obchodních společností. Ačkoliv je tento typ společnosti zařazován mezi kapitálové, v její úpravě se objevují některé prvky osobních společností (např. částečné ručení společníků nebo jejich právo přijímat rozhodnutí i mimo valnou hromadu).
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one