Každé úterý hradecké aquacentrum pro seniory za cenu bazénu

Zdroj: Snhk.cz
Zdroj: Snhk.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - V listopadu 2016 se aquacentrum více zpřístupní pro seniory od 60 let.

Od 1. 11. bude každé úterý od 10 do 14 hodin probíhat pravidelná dopolední akce Senioři v aquacentru za cenu plaveckého bazénu.
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, která provozuje plavecký areál na Eliščině nábřeží, pořádá marketingové akce a projekty ke zvýšení návštěvnosti aquacentra v Městských lázních a kromě pravidelných lekcí aqua aerobicu či opakujících se jednorázových akcí pro děti, mládež a rodiny, od podzimu zaměřuje svoji pozornost i na seniory od 60 let. Pravidelně každé úterý od 1. listopadu 2016 mohou senioři navštívit aquacentrum za stejnou cenu, jaká je pro vstup do plaveckého 50m bazénu, a to v čase od 10 do 14 hodin.
 
„Jedinou podmínkou je to, že návštěvníci musí vstoupit do areálu z Městských lázní a vybrat si jednorázové vstupné,“ vysvětlila Jaroslava Bernhardová, ředitelka SNHK.  „Pak mohou využívat všech výhod aquacentra, tedy relaxační bazén s vlnobitím, kruhový bazén s perličkovými lůžky, bazén s podvodními masážemi ve tvaru podkovy, 37°C teplý vířivý bazén, vodní masážní lůžko, parní kabiny, saunu s venkovním atriem, ochlazovacím bazénkem a nově i ledovou studnou.“ Wellness vanu NeoQi Harmony i saunu lze vyzkoušet levněji na čipové hodinky. Občerstvit se můžou návštěvníci přímo v bazénové hale v baru u vody nebo bistru nad vodou. Cena u jednorázových vstupenek je zlevněna z 60 na 36 Kč a u dvouhodinového vstupného je cena 49 Kč místo 100 Kč. Doplatek za překročení času bude zlevněn na 1 Kč/min místo 1,50 Kč.
 
Další novinkou bude připravované cvičení ve vodě pro seniory pod vedením zkušené lektorky, které bude probíhat během těchto úterních hodin. Cvičení bude v ceně vstupného. O první lekci budou návštěvníci včas informováni.
 
„Snahou SNHK je přiblížit aquacentrum i této věkové kategorii v čase, který není tak exponovaný, jako v plaveckém bazénu a tím přesunout i část návštěvníků z bazénu do Městských lázní. Věříme, že si senioři rychle najdou cestu jak k pohybovým aktivitám, tak i k příjemné relaxaci a odpočinku v příjemném prostředí,“ uvedla Romana Lišková, náměstkyně primátora pro správu majetku města.Zdroj: Královéhradecké noviny/Město Hradec Králové/A. Moličová
 
 
 
18.10.2016 18:43:35
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
historicke-cukrarny (1).jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Nechanice serveru kurzy.cz.

Více na stránce aplikace serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2017 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one