Zpravodajství

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
HRADECKO – Policie ČR koupila budovu služebny od města.

Už před pěti lety provedlo v souladu s požadavky Policie ČR město Smiřice rekonstrukci objektu čp. 17 pro účely obvodního oddělení. Zkolaudovaný objekt však ještě tehdy patřil městu Smiřice, které ho pronajímalo Policii ČR. Letos však nově a na míru rekonstruovanou budovu už smiřičtí policisté získali do svého vlastnictví, a to díky vstřícnosti zdejší samosprávy v čele se starostou Lubošem Tuzarem.
Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
KRAJ - Pavouk na čelním skle a poničená kapota vozidla, tak často končí automobil po srážce se zvěří. V posledních dnech takových nehod opět přibývá, jen za poslední týden jich policisté na Královéhradeckém kraji evidovali 28. Srážka se zvěří hrozí celoročně, i když v brzkých ranních, nebo pozdních večerních hodinách na jaře a na podzim, častěji. Zvířata se pohybují nejen na silnicích III. třídy, kde bychom je i čekali, ale také na silnicích I. a II. třídy. Přitom tyto nehody mohou mít tragické následky.
Zdroj: FOX Gallery
Zdroj: FOX Gallery
HRADEC KRÁLOVÉ - 9 módních přehlídek, performance, koncert a after party

Spojení designu, umění a veřejného prostoru - Life is art. Unikátní 1. ročník Festivalu designu a umění odkazuje k tradičnímu pojetí náměstí, jako k veřejnému prostoru určenému pro významné společenské, zejména kulturní akce. Festival se koná pod záštitou města Hradce Králové, v neděli 29. září od 17 hodin na Velkém náměstí.
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov
Trutnov - Oblastní nemocnice Trutnov, a. s., pořídila na oční oddělení zcela nový automatický perimetr za více než půl milionu korun, jenž nahradil starý a již nefunkční přístroj.
AZ.jpg
ČR - V roce 2018 bylo podle policie odcizeno něco málo přes tři tisíce vozidel. Oproti předchozímu roku je to sice o pět set méně a oproti roku 2016 jde dokonce o pokles takřka dvoutisícový, ale stále se jedná o rozšířenou trestnou činnost. Průměrně bylo za rok 2018 ukradeno osm aut denně, tedy jedno auto každé tři hodiny a celková škoda se vyšplhala na půl miliardy korun. Jakými způsoby můžete své auto zabezpečit?
Zdroj: dTest
Zdroj: dTest
ČR - Jak takzvaní šmejdi mohou ničit život seniorům, ukáže letos vůbec poprvé soutěž Spotřebitelskoprávní moot court. Budoucí právníci si v simulovaném soudním procesu vyzkouší roli advokátů nanečisto. Jejich výkony u fiktivního soudu bude hodnotit odborná porota z řad soudců, akademiků a dalších odborníků. Celostátní soutěž vyhlašuje spotřebitelská organizace dTest pro všechny vysokoškolské studenty právnických fakult v České republice.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Broumov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one