Hradecké aquacentrum v Městských lázních se otevře v sobotu 21. září 2019

ML.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Městské lázně na Eliščině nábřeží byly uzavřeny od 9. do 20. září kvůli plánované technologické odstávce, během které prošlo aquacentrum i ubytovna komplexem revizí, oprav a kontrol, jejichž výsledky na první pohled nejsou příliš viditelné. Nejdřív bylo potřeba vypustit všechny bazény a bazénky, pak mohlo začít klasické čištění a opravy veškerých technologických zařízení, jako jsou akumulační jímky, chlorovací zařízení, rozvaděče, ohřívače vody, odpadní potrubí, vlnobití, tobogán a další.

Každoročně se během odstávky provádí dílčí malování prostor, letos ale byly vymalovány všechny veřejné prostory, tj. vstupní hala, bazénová hala, šatnové prostory, sociální zařízení, restaurace i ubytovna. Tuto zakázku v hodnotě 160 tis. Kč realizovala firma DM Color s.r.o. Libřice, která malovala i plavecký bazén během odstávky v červenci.

 

Finská sauna prošla kompletní rekonstrukcí v srpnu tohoto roku. Původní sauna byla demontována a byla položena nová podlaha. V saunové kabině byly instalovány nové dřevěné obklady stěn, byly zde umístěny nové saunové lavice s opěrkami zad a podhlavníky, byla instalována nová světla, přesýpací hodiny, teploměr i vlhkoměr, zbrusu nová saunová kamna jsou z nerezu. Celá rekonstrukce stála bezmála 360 tis. Kč a byla provedena firmou DYNTAR s.r.o. Jičín. Zároveň byly vymalovány i prostory v okolí ledové studny a ochlazovacího bazénku. V srpnu proběhla rovněž oprava fasády v atriu sauny a podhledu nad vstupním schodištěm do budovy Městských lázní za celkem 200.600 Kč stavební firmou Kurštejn s.r.o. Jezbořice. Fasáda zdi na budově lázní v atriu byla poškozena porostlým břečťanem, který byl odstraněn pouze na této jedné zdi. Ostatní zdi zůstaly zelené i nadále.

 

Aquacentrum v Městských lázních bude o víkendu otevřeno od 10 do 20 hodin, ve všední dny od 10 do 21 hodin. Každý pátek odpoledne mají děti do 15 let pouze poloviční vstup při doprovodu dospělé osoby.Zdroj: Město Hradec Králové

12.09.2019 20:28:59
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Broumov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one