Ocenění z národní výstavy ANIMAL TECH 2017 si odvezla i firma z Jaroměře

Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
JAROMĚŘ - V Brně od 11. do 14. května 2017 proběhla Národní výstava hospodářských zvířat ANIMAL TECH 2017. Výstava se konala pod záštitou ministra zemědělství Mariána Juračky, který se výstavy také aktivně účastnil a oceněným výrobkům předával diplomy. Ocenění za své výrobky obdržela i firma LabMediaServis s.r.o. z Jaroměře.
„Naše firma LabMediaServis s.r.o. se této výstavy účastnila letos poprvé. Do soutěže na výstavě jsme přihlásili dva výrobky, které pomáhají v diagnostice přímo na farmě a významně zjednodušují diagnostiku,ˮ uvedl MVDr. Tomáš Krejčí. 

Prvním výrobkem a také velmi úspěšným byl PM TEST (Pure milk test) - test umožňuje rychlou diagnostiku mastitid přímo na farmě. PM test byl oceněn v kategorii - za stroj, technologie, preparát s významným přínosem pro chov hospodářských zvířat. Minimalizuje spotřebu antibiotik a zajišťuje jejich cílené použití. Zefektivňuje práci v rámci antimastitidového programu a diferencovaného zaprahování dojnic. Cenu převzal jednatel a zakladatel firmy MVDr. Tomáš Krejčí. 
diplom-1.jpg
Firma LabMediaServis s.r.o. v letošním roce slaví 10 let od svého založení. Jedná se o vysoce specializovaného výrobce pro oblast diagnostiky v humánní medicíně a veterinárním lékařství. Výrobce a distributora kultivačních médií a krevních derivátů. V současné době má více než 150 standardně vyráběných produktů a bezpočet dalších specialit (cca 300 položek). Spolupracuje například s VÚVeL Brno.
Zdroj: LabMediaServis s.r.o./Bc. Iveta Andrová
Královéhradecké noviny/redakce
08.06.2017 05:52:06
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Broumov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one