Žlutá rodinka se opět ukryla v kukuřičných bludištích!

Zdroj: Kukuřičáci.cz
Zdroj: Kukuřičáci.cz
ČR/Hradec Králové - Více než 120 tisíc návštěvníků bloudilo v minulém roce na 8 místech v celé České Republice.To je jenom pro představu zhruba jako by se ztratili všichni obyvatelé Liberce. Nejvíce lidí přilákala bludiště v Brně, Hradci Králové a Rakovníku. I přes brzkou sklizeň nebývale zaujal labyrint v Sychrově. Letos nás můžete navštívit v 11 různých městech. A čekají na Vás i další novinky! Například zcela nová hra pro dospělé, která procvičí slovní zásobu.
LOV NA PŘÍŠERKY

Celkem 20 příšerek ve tvaru písmene se ukrývá v každém kukuřičném bludišti v celé České republice. Cílem hry pro děti je všechny příšerky úspěšně najít a vytvořit z nich na základě prostých pravidel čtyři slova. Zde však cesta k odměně nekončí. Vzniklá slova jsou indiciemi k tajence, na kterou musejí děti přijít. Jedině tak získají dárek v podobě magnetky některého z Kukuřičáků.


MYSLÍME I NA DOSPĚLÁKY

Abychom předešli nudě u dospělých blouditelů, dostali od nás vlastní úkol, který spočívá v nalezení celkem osmi cedulí s různými písmeny abecedy, z nichž vytvoří šest rozdílných slov. Procvičí si tedy slovní zásobu a kreativitu. Počet volných oken jim jasně napoví, o jak dlouhé slovo se jedná. Ani dospělé v případě úspěchu nemine drobná odměna!
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
MÁŠ NA TO BÝT NEJRYCHLEJŠÍM GEPARDEM?

Nezapomněli jsme ani na hbité nohy a orientační smysl našich návštěvníků, kteří si svoji rychlost a přesnost mohou vyzkoušet pomocí mobilního telefonu s aplikací a čtečkou QR kódů a stát se tak účastníkem Mistrovství v bloudění. Díky soutěži lze porovnat výkony bloudících nejen v rámci jednotlivých bludišť, ale i se zbytkem celé republiky! Již třetím rokem odměňujeme ty nejschopnější z Vás originálními tričky. Stačí navštívit minimálně tři různá bludiště a být nejrychlejší.


BAHNO ANI DÉŠŤ NÁS NEODRADÍ 

Pokud se stane, že nám počasí nebude úplně přát, určitě to neznamená konec bloudění! Nezapomeňte se informovat u našeho personálu, zda je otevřeno, vybavit své nohy vysokými holinami a vzhůru za dobrodružstvím!  Čeká Vás důkladně udržované bludiště bez plevelu a odpadků, které by Vám znepříjemnily bloudění. Jako v loňském roce lze platit vstupné kartou na všech bludištích, ušetříme Vás tedy strachu z chybějící hotovosti.


STRAŠIDELNÉ NOČNÍ BLOUDĚNÍ
 
Už třetím rokem pro Vás znovu chystáme oblíbené noční bloudění! Užijí si nejen děti, ale i dospělí. Myslíte si, že nejste strašpytlové, tmy se nebojíte a nevěříte na strašidla? Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit a dokažte, že projdete bludištěm jen za světla svítilny.

 
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
Zdroj: Kukuřičáci
KUKUŘICI VYUŽÍVÁME DO POSLEDNÍHO ZRNKA!

A jaký je vlastně osud kukuřice po sezóně? Rádi Vám to řekneme! Celé dvě třetiny posekané kukuřice se využijí buď jako siláž, nebo krmení pro hospodářská zvířata, zemědělcům tedy bludiště neuškodí a my si užijeme příjemnou zábavu při ztrácení se v uličkách.
 
Více informací na webových stránkách
http://kukuricaci.cz/ a facebookovém profilu https://www.facebook.com/kukuricaci/. Za šíření děkujeme!
 
Bludiště budou realizovaná na 11 místech ČR.
 
Již otevřená bludiště:
 • Kutná Hora
 • Rakovník
 •  Sychrov
 •  Kyšice u Plzně
 •  Líbeznice u Prahy
 •  Hradec Králové
 •  Brno
 • Olomouc - Slavonín
 • Opava
 •  Valtice
 • Jihlava - Sasov
   
Ať už si přijdete do největších bludišť v ČR jen bloudit anebo budete hrát jednu z her, jistě zde strávíte příjemné chvilky s vaší rodinou či přáteli. Tento netradiční zážitek pro malé i velké budete moci prožít nejméně do konce září.

 
Aplikace Kukuřičáci:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.kukuricaci

Zdroj: Fit - Jump s.r.o. 
24.07.2019 19:36:18
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
br.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Trutnov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one