Zrekonstruované dětské šatny v padesátimetrovém krytém bazénu již obsadili nejmenší návštěvníci

webDSC_013101.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nově zrekonstruované barevné dětské šatničky využily v úterý 25. října první děti z mateřských škol. Dětské šatny byly v původním stavu od výstavby krytého plaveckého bazénu v roce 1993, dámské a pánské šatny a sociální zařízení prošly kompletní přestavbou již v roce 2012.

Renovace dětských šaten v celkové hodnotě 3,5 mil. Kč bez DPH byla technologicky a časově natolik náročná, že ji nebylo možné stihnout v průběhu odstávky, ale zasáhla i do stávajícího provozu. Neproběhly totiž jen povrchové úpravy pro zatraktivnění prostředí, ale kompletně se vyměnily i všechny rozvody vody, odpadů, elektřiny a vzduchotechniky a vše se znovu zaizolovalo za použití nejnovějších materiálů. Pro naše nejmenší návštěvníky jsme zajistili nejen komfortnější, ale i zdravější a bezpečnější prostředí. Přestavba začala 27.srpna a byla úspěšně dokončena 24. října.

web2016-10-24 14 23 5006.jpg
webDSC_013705.jpg

A co malí návštěvníci získali? Veselé a barevné obklady na stěnách, nové vybavení, senzorické sprchy a útulnější zázemí. Kompletní rekonstrukcí prošlo nejen sociální zařízení, osušovna, ale i vstupní chodba ke čtyřem  dětským šatnám a tak na děti i rodiče dýchne nové prostředí již hned při příchodu. Dveře i obklady stěn mají malí budoucí plaváčci vyzdobené množstvím kreslených postaviček z vodního světa. Po podzimních prázdninách pak nové zázemí a dětský bazén prověří v plném provozu děti ze škol, školek a zájmových kroužků, které využívají pro vstup do dětského bazénku i krytého 50m bazénu právě tyto dětské šatničky.

Těší se na Vás vedení plaveckého areálu v Hradci Králové!

http://www.snhk.cz/bazen

Zdroj: Královéhradecké noviny/Město Hradec Králové/Ing. Magdaléna Vlčková

28.10.2016 08:41:07
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
br.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Trutnov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one