Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
Zdroj: LabMediaServis s.r.o.
JAROMĚŘ - V Brně od 11. do 14. května 2017 proběhla Národní výstava hospodářských zvířat ANIMAL TECH 2017. Výstava se konala pod záštitou ministra zemědělství Mariána Juračky, který se výstavy také aktivně účastnil a oceněným výrobkům předával diplomy. Ocenění za své výrobky obdržela i firma LabMediaServis s.r.o. z Jaroměře.
Zdroj: Správa KRNAP
Zdroj: Správa KRNAP
VRCHLABÍ - Sobotní akce Čisté hory, při které vyrazilo na čtyři stovky dobrovolníků a pracovníků Správy KRNAP po krkonošských turistických cestách a po loukách s cílem vysbírat pohozené odpadky a zlikvidovat černé skládky, byla více než úspěšná. Celkem se podařilo sesbírat přibližně 3 tuny odpadu.
wheelchair-1629490_1920.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Přechody pro chodce, autobusové zastávky, obchody nebo úřady jsou místa, kde se zdravotně postižení bez pomoci ostatních velmi často neobejdou. Jakou část cesty městem za nákupy zvládne vozíčkář nebo nevidomý sám a kde bude potřebovat pomoc od okolí, se však dozví díky projektu Bezbariérový Hradec, který mapuje a popisuje vybrané úseky či důležité budovy ve městě. Tato speciální mapa dostupná na webových stránkách města se loni rozšířila o oblast v okolí Brněnské třídy a třídy E. Beneše.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
KRAJ - Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb, ve které soutěží obce a města se svými webovými stránkami, byly vyhlášeny dnes odpoledne. Z obcí Královéhradeckého kraje mají nejlepší webovou prezentaci Lovčice. Mezi městy zvítězil Rychnov nad Kněžnou a po čtyřech letech tak na první příčce nahradil Broumov, který ale letos vůbec nesoutěžil. Cenu za nejlepší elektronickou službu si odnesl hradecký portál „Otevřená data“.
Zdroj: Probační a mediační služba
Zdroj: Probační a mediační služba
KRAJ - Je tomu již 26 let (22. února 1990), co byla ve Velké Británii podepsána Charta práv obětí, jejíž cílem bylo zvýšit obecné povědomí o této problematice, včetně možné pomoci a podpoře obětem i jejich blízkým. Tento den byl zároveň vyhlášen Evropským dnem obětí trestných činů. Připomíná si ho také Probační a mediační služba v České republice, která v rámci své činnosti nabízí pomoc všem obětem trestné činnosti, a to již od doby svého vzniku v roce 2001.
Zdroj: Město Hradec Králové
Zdroj: Město Hradec Králové
HRADEC KRÁLOVÉ - Primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink se vyjádřil k dění kolem CTP Invest
Zdroj: cervenykostelec.cz
Zdroj: cervenykostelec.cz
ČRVENÝ KOSTELEC - Redakce vysoce ceněného sborníku Rodným krajem ve spolupráci s městem Červený Kostelec a firmou DMPublishing zajistila studentům a dalším čtenářům jednoduchou cestu, jak se hledaných informací dopátrat.
Zdroj: MPSV
Zdroj: MPSV
HRADEC KRÁLOVÉ - TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové se jako každý rok i letos zapojilo do akce Týden vzdělávání dospělých, která se konala ve dnech od 7. do 11. listopadu 2016. Organizaci akce zajišťují krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v okresních městech.
Zdroj: Akademické týdny
Zdroj: Akademické týdny
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - Vedení města obdrželo ve čtvrtek 3.11. 2016 definitivní a konečné vyjádření od pořadatelů Akademických týdnů, ve kterém sdělují, že v příštím roce se Akademické týdny nebudou konat tradičně na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují. Organizátoři se rozhodli, že kompletní program 27. ročníku Akademických týdnů přesunou na Chatu Horalka ve Sněžném.
14947688_10154042692297337_1409800585448494426_n.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - V den konání druhého oblastního kola v Hradci Králové dorazilo na Biskupské gymnázium všech 11 přihlášených týmů. Týmy zastupovaly 6 škol z Hradce a okolí a na všech byla znát touha dokázat, že právě oni jsou králi křížek a koleček. A tak bylo hned od rána jasné, že 1. listopadu se odehraje další napínavá pišQworková bitva.
webDSC_013101.jpg
HRADEC KRÁLOVÉ - Nově zrekonstruované barevné dětské šatničky využily v úterý 25. října první děti z mateřských škol. Dětské šatny byly v původním stavu od výstavby krytého plaveckého bazénu v roce 1993, dámské a pánské šatny a sociální zařízení prošly kompletní přestavbou již v roce 2012.
sídlo SNMJ.JPG
JIČÍN - Správa nemovitostí města Jičína a.s., která dodává do jičínských domácností teplou užitkovou vodu a teplo, snížila pro příští rok ceny. Průměrně rodina na svém poplatku ušetří 30 Kč za 1 GJ tepla, což činí zhruba 5 %. Ročně se tak může jednat až o několik stokorun.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Ať žijí duchové-kraso.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one