meme.jpg

Výhružný telefonát, překvapený telefonista skončil v policejní cele

Ilustrační foto
Ilustrační foto
JIČÍNSKO - V sobotu 22. října 2016 večer přijali policisté na lince 158 výhružný telefonát
Bylo krátce po dvacáté hodině, když se v telefonním sluchátku ozval mužský hlas s tím, že je v jednom z hotelů v Lázních Bělohradě uložená bomba, která o půlnoci vybuchne.

I když bylo z hlasu volajícího zřejmé, že je silně pod vlivem alkoholu, přesto policisté nic nepodcenili a okamžitě se začali případem zabývat. Už po několika minutách věděli, kdo za anonymem stojí. Na základě provedeného šetření a osobní znalosti zjistili, že by jím mohl být místní dvaačtyřicetiletý muž. A nemýlili se. Poté, co zazvonili u jeho bytu, byl tak překvapený, že ani nezapíral a okamžitě se k telefonátu přiznal. Velmi se omlouval s tím, že žádnou bombu nikam neuložil a vůbec nevěděl, proč vlastně volal. Nakonec připustil, že za tím mohl být alkohol, který celý den popíjel, což jistě byla pravda. Odpovídala tomu totiž i naměřená hodnota, která činila 3,09 promile alkoholu. Policisté následně muže zadrželi a převezli na policejní služebnu, kde strávil noc v cele.Mezitím policisté a psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání výbušnin hotel prohlédli a skutečně žádnou bombu nenašli.
 
Policejní komisař následující den muži sdělil obvinění z přečinu šíření poplašné zprávy, za což mu hrozí až tři roky vězení.Zdroj: Královéhradecké noviny/Policie ČR/mjr. Hana Klečalová

28.10.2016 09:15:35
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one