meme.jpg

Žena kradla kvůli drogám, v obchodech způsobila škody za desítky tisíc

Ilustrační foto
Ilustrační foto
HRADECKO - Policisté z Oddělení obecné kriminality Územního odboru Hradec Králové v minulém týdnu obvinili 22letou ženu z trestného činu krádež, porušování domovní svobody a nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Pokud ji soud uzná vinnou, může jít až na 5 let do vězení.
Mladé ženě policisté prokázali, že od podzimu loňského roku do letošního jara v různých obchodech po Hradci Králové odcizila zboží za téměř 45 tisíc korun. Jednalo se hlavně o oblečení, kosmetiku a elektro. Žena navíc v té době třem osobám 38 případech prodala pervitin. Dále se žena dopustila na konci loňského roku trestného činu porušování domovní svobody a krádeže, kdy se svým kamarádem vnikla do bytu své známé a odcizila z něho televizi, tablet, herní konzoli a finance, vše v hodnotě téměř 15 tisíc korun. Za tento případ byla na začátku května Okresním soudem v Hradci Králové odsouzena k trestu odnětí svobody na 6 měsíců s podmíněným odkladem na 1 rok. Jelikož se odvolala, rozsudek ještě nenabyl právní moci. Nyní bude souzena za všechny trestné činy najednou.

Žena se policistům do protokolu ke všem činům doznala a přiznala se, že je v tíživé životní situaci a potřebovala peníze na pervitin, na kterém je závislá.

Zdroj: Policie ČR/por. Iva Kormošová
19.06.2017 23:08:18
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one