Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO - Mladík budovu "navštívil" o víkendu.

V sobotu 22. 10. brzy ráno si na "soukromou" návštěvu vzdělávací instiutuce zaskočil mladík pohybující se v Bolehošti. Policisté případ objasnili během čtyř dnů.
ViewImage.jpg
KRÁLOVÉHRADECKO/Smiřice - Chlapec zabránil rozšíření požáru.

Před pár dny Policie ČR informovala o malém hrdinovi - Honzíkovi Šubrtovi z 5.B ze ZŠ Smiřice, který v polovině září zabránil na Smiřicku rozšíření požáru. Osobně mu přišli poděkovat policisté z Obvodního oddělení Smiřice přímo do školy.
iphone-500291_1280.jpg
ČR - Osvětová kampaň - riziko mobilního malwaru.

Do tého kampaně se tento týden v rámci Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti zapojilo 22 členských států Evropské unie.
ViewImage.png
NÁCHODSKO - Skutečně povedené zákazníky zadrželi v pondělí 17. 10. 2016 v ranních hodinách náchodští kriminalisté. Pro skupinu čtyř osob, tři muže a jednu ženu si došli do jejich společného domova na Náchodsku.

Zadržení proběhlo nakonec bez problémů, i když zpočátku se jeden z mužů chtěl policistům postavit s tyčí.
ViewImage (8).jpg
NÁCHODSKO - Po napadení skončila pobodaná v nemocnici, hledáme její kabelku

V pátek 12. srpna před sedmou hodinou ráno policejní hlídka vyjela k oznámení o pobodané ženě v Náchodě. K incidentu došlo několik minut předtím v Myslbekově ulici, když žena šla do práce. V současné době stále probíhají úkony a není vyloučeno, že případ bude překvalifikován na trestný čin vraždy ve stádiu pokusu.
iphone-1032778_1920.jpg
TRUTNOVSKO - Škoda necelých 30 tisíc korun.

V pondělí 25. července 2016 večer kolem osmé hodiny se na královédvorské policisty s žádostí o pomoc obrátila devětadvacetiletá žena, která přišla o svůj mobilní telefon v Legionářské ulici.
ViewImage (4).jpg
KRAJ – První přestupek byl zjištěn ihned po vzlétnutí vrtulníku

V pátek 24. června 2016 proběhla v kraji dopravně bezpečnostní akce za účasti vrtulníku Letecké služby Policie České republiky a za využití 14 dopravních hlídek, které byly z naprosté většiny vybaveny vozidly s radary a záznamovým zařízením.
platform-959121_1920.jpg
KRAJ - Policie ČR dohlížela nad chováním osob u kolejišť a na přejezdech

Ve čtvrtek 23. června 2016 probíhala od časných ranních hodin do zhruba deváté hodiny dopoledne v celém Královéhradeckém kraji preventivní akce zaměřená na kontrolu chování osob v bezprostřední blízkosti kolejišť a dodržování zákazů vstupu do kolejiště. Akce probíhala v gesci Správy železniční a dopravní cesty a královéhradecká policie se jí zúčastnila v součinnosti s inspektory SŽDC.
girl-1064659_1920.jpg
TRUTNOVSKO - Podvodníci na internetu mohou připravit důvěřivé občany o tisíce korun

Hned dva obdobné případy podvodu řeší policisté v Trutnově a v Peci pod Sněžkou. Oba poškození si na jednom internetovém e-shopu vybrali zboží, které zaplatili předem na bankovní účet.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
RYCHNOVSKO - Násilníci přepadli imobilního seniora, v noci si přišli pro peníze

Doposud neznámí pachatelé v pondělí kolem čtvrté hodiny ranní vstoupili do jednoho domu na Opočensku. V neuzamčeném objektu přebýval sám osmaosmdesátiletý senior, který v té době spal. Agresoři přišli k jeho posteli a požadovali po něm peníze.
TRUTNOVSKO - Doplatil na důvěřivost a víru v dobré lidi.

Policisté na obvodním oddělení v Trutnově ve čtvrtek 15. 10. přijali oznámení od 86letého muže, že se zřejmě stal obětí podvodnice. Téhož dne v dopoledních hodinách u jeho dveří v Trutnově zazvonila neznámá žena a sdělila mu, že nese přeplatek ze zdravotní pojišťovny 3.000 korun.
2
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Ať žijí duchové-kraso.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one