Zdroj: Divadlo Drak
Zdroj: Divadlo Drak
HRADEC KRÁLOVÉ - Máme tu nový měsíc a s ním i nový program Divadla Drak, který je opět bohatý a rozmanitý. Udělejte si čas a vydejte se za kulturou.
Zdroj: SMART Communication s.r.o.
Zdroj: SMART Communication s.r.o.
PRAHA/Jaroměř - Gaia Mesiah vystoupí tento pátek 8. listopadu od 21.00 hodin v Jaroměři v klubu Bastion 35. Skvěle zvládnutá souhra a schopnost vzájemné intuitivní tvůrčí interakce všech členů kapely vytváří základ pro to, aby na scéně vyniklo charisma a nespoutaná živelnost zpěvačky Marky Rybin.
Zdroj: hradeckralove.org
Zdroj: hradeckralove.org
HRADEC KRÁLOVÉ - Zastupitelé 1. října 2019 schválili nový program Calendarium Regina na příští rok, přičemž na tyto akce bude městem poskytnuta dotace ve výši téměř sedm milionů korun. Dalších tři a půl milionu korun poskytne město na akce dlouhodobě zařazené do cyklu pořádané městskými kulturními společnostmi.
Zdroj: FOX Gallery
Zdroj: FOX Gallery
HRADEC KRÁLOVÉ - 9 módních přehlídek, performance, koncert a after party

Spojení designu, umění a veřejného prostoru - Life is art. Unikátní 1. ročník Festivalu designu a umění odkazuje k tradičnímu pojetí náměstí, jako k veřejnému prostoru určenému pro významné společenské, zejména kulturní akce. Festival se koná pod záštitou města Hradce Králové, v neděli 29. září od 17 hodin na Velkém náměstí.
Ilustrační foto, zdroj: RAK KHK
Ilustrační foto, zdroj: RAK KHK
KRAJ - 16. ročník Královéhradeckých krajských dožínek se uskuteční od 13. do 14. září 2019 v prostoru koupaliště Flošna a Všesportovního stadionu. Dvoudenní program probíhá v pátek jako Den propagace zemědělství se zaměřením na děti a studenty, druhý den pak jako Královehradecké krajské dožínky.
Zdroj: Divadlo Drak
Zdroj: Divadlo Drak
HRADEC KRÁLOVÉ/Kuks - Již osmnáctým rokem nabízí festival THEATRUM KUKS divákům barokní a barokem inspirované umění odehrávající se v historických kulisách tamějšího jedinečného areálu i jeho okolí. V letošním roce bylo k účasti na tomto festivalu přizváno také Divadlo Drak spolu se svou inscenací „FAUST“ a pohádkou „A do třetice všeho...".
Ilustrační foto, zdroj: SMART Communication s.r.o.
Ilustrační foto, zdroj: SMART Communication s.r.o.
ČR/Praha - V pořadí 9. ročník festivalu DEN ARCHITEKTURY zve na začátku října na prohlídky jindy nepřístupných staveb, urbanistické i historické procházky po známých i neznámých místech s poutavým výkladem odborníků, workshopy, představení, přednášky či filmové projekce.
Zdroj: Muzeum východních Čech
Zdroj: Muzeum východních Čech
HRADEC KRÁLOVÉ - Obnova vnější fasády, opravy a nátěry oken, kompletní výmalba vnitřních prostor a další práce, které vrátily objekt do původního stavu. Tím vším si prošlo Muzeum východních Čech v Hradci Králové, které v květnu stavbaři předali městu. Termín slavnostního otevření pro veřejnost ještě není stanoven, ale plánuje se na podzim tohoto roku.
Foto: Markéta Pánková
Foto: Markéta Pánková
HRADEC KRÁLOVÉ - Milan Šatník je čtyřiadvacetiletý zpěvák původem z Jeníkovic nedaleko Hradce Králové. Na svůj věk toho stihl už poměrně hodně. Jmenovat můžeme například koncertování na několika různých kontinentech nebo režii celosvětového turné australské kapely It´s a Kinda Magic. Zazpíval si také v Čechách po boku mnoha slavných zpěváků. Nápady a energie z něj ale stále jenom srší a rozhodně nehodlá usnout na vavřínech.
Foto: Markéta Pánková
Foto: Markéta Pánková
DĚTENICE - Každou sobotu po celý rok mohou návštěvníci zavítat na humorně laděnou prohlídku zámku Dětenice s osobitou čarodějníci v čele. Atmosféra celé prohlídky je pojata ve zcela jiném, možno říci středověce laděném, duchu. Právě díky tomu je prohlídka jedinečná, polechtá bránici a udrží po celou dobu pozornost i malých návštěvníků.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one