Bek Ofis a Bára Zemanová se svým bandem odhalují Recept na buchtu!

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK
ČR - 22. 3. - Hudební skupina Bek Ofis a zpěvačka Bára Zemanová se svým bandem představují společnou skladbu Recept na buchtu. Následovat bude jarní turné s názvem Buchta tour 2014.

Kapela Bek Ofis se svými skladbami v posledních měsících zaznamenala úspěch v ČR i zahraničí, kdy písně Waterfall a Over My Shoulder nasadilo do svých playlistů více než 40 evropských rozhlasových stanic. Prvním hudebním počinem roku 2014 se kapela vrací zpět ke svému rodnému jazyku s rockovou zpěvačkou Bárou Zemanovou, která má kromě dvou alb a několika ocenění na kontě i úspěšné spolupráce s dalšími českými kapelami. Společně s Bek Ofis právě vydávají skladbu Recept na buchtu. Na spolupráci zdánlivě nespojitelných interpretů přišlo během jednoho z plzeňských koncertů, kde se Bek Ofis s Bárou a její kapelou setkali. "S kluky se známe z koncertů a akcí, takže nápad společného turné přišel tak nějak sám od sebe. S Honzou Nedvědem jsme pak přemýšleli, jak turné ještě vylepšit, a tak vznikl Recept na buchtu. Honza přinesl nápad, společně jsme pak napsali text a písničku zaranžovali." prozradila ke spolupráci s Bek Ofis Bára.

Skladba Recept na buchtu je nadsázkou a návodem na to, jak si upéct tu správnou holku - buchtu. Ztvárnění videoklipu k této písni se ujal přední český fotograf Jan Svoboda. Ten dodal prostřednictvím retro stylu a nápaditého scénáře videoklipu nečekaný rozměr. Jak už u obou kapel bývá zvykem, ani zde nechybí originální bonus, zde v podobě slavného chlupatého herce Mopse B.

Výsledek spolupráce Bek Ofis a Báry Zemanové můžete posoudit sami. Podívejte se na videoklip http://www.youtube.com/watch?v=ovAKKoHo3zw nebo navštivte některý z koncertů v rámci Buchta tour, která startuje 4. 4. v Plzni.

Oficiální stránky kapel:

http://www.bekofis.com

http://www.barazemanova.cz

BUCHTA TOUR 2014

04. 04. Plzeň - Buena Vista club

17. 04. Praha - Futurum

25. 04. Pardubice - Žlutý Pes

26. 04. Hradec Králové – AC Klub

09. 05. České Budějovice – Café club Slavia

10. 05. Spálené Poříčí – Music club Sklep

15. 05. Liberec - Viadukt

16. 05. Mariánské Lázně – Na rampě

17. 05. Rakovník – Music club Pralinka

 Zdroj: Královéhradecké noviny/ČTK

22.03.2014 11:21:38
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Zdroj: Město Dobruška
Zdroj: Město Dobruška
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one