FOX Gallery pořádá Festival designu a umění v Hradci Králové - FFD 2019

Zdroj: FOX Gallery
Zdroj: FOX Gallery
HRADEC KRÁLOVÉ - 9 módních přehlídek, performance, koncert a after party

Spojení designu, umění a veřejného prostoru - Life is art. Unikátní 1. ročník Festivalu designu a umění odkazuje k tradičnímu pojetí náměstí, jako k veřejnému prostoru určenému pro významné společenské, zejména kulturní akce. Festival se koná pod záštitou města Hradce Králové, v neděli 29. září od 17 hodin na Velkém náměstí.
Na Velkém náměstí uvidíme několik přehlídek ikonických módních návrhářů, speciální performance, klavírní show ve spolupráci se značkou Petrof. Průběh přehlídek okoření Varhan Orchestrovič Bauer.

FOX Gallery sídlí na Velkém náměstí v budově Galerie moderního umění. V Hradci Králové uspořádal FOX během jednoho roku působení již několik společenských akcí v kontextu s uměním a designem, nikoli však tak velkého rozsahu, jakým je FFD 2019.

„Akce takového formátu Hradci chybí. Spojujeme síly s našimi partnerskými firmami a soukromými osobami z Hradce Králové i jiných měst, ve snaze vytvořit tradici poprázdninové společenské akce právě na Velkém náměstí. V místě, které si zaslouží pozornost. V Hradci zatím není žádný větší design festival nebo například fashion week, kde je možné představit opravdu světová jména českých umělců a návrhářů. Během našeho více než ročního působení ve městě jsme zaznamenali přívětivý zájem o design a módu. Proto jsme se právě toto téma rozhodli podpořit sérií módních přehlídek. Rádi bychom navázali uměním ve veřejném prostoru.” uvádí ředitelka FOX Gallery Jana Opatrná.

Vstupné je dobrovolné. 10 % z vybrané částky putuje na charitativní účely.

Módní přehlídky: Denisa Nová, Klára Nademlýnská, Hana Zárubová, Tereza Ujevićová, Leeda Fashion, Josefina Bakošová, Metráž, Andrea Vytlačilová, Markéta Horáková
Hudba: Varhan Orchestrovič Bauer
Performance: Petr Nikl 

www.foxgallery.cz
Zdroj: FOX Gallery
29.09.2019 21:49:44
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Zdroj: Město Dobruška
Zdroj: Město Dobruška
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one