Hip Hop Kemp 2015 - Nejen hudba, ale i životní styl

IMG_5268.JPG
HRADEC KRÁLOVÉ - I letos se jako zázrakem počasí po dlouhém deštivém týdnu umoudřilo a na 14. ročník Hip Hop Kempu návštěvníkům umožnilo mimo jiné i opalovačku na kopcích. Festival, který se po tři dny od 20. do 22. srpna 2015 odehrával na Hradeckém letišti, pojal okolo 35 tisíc návštěvníků ze všech koutů světa.
Lidé přijeli hlavně kvůli svým oblíbeným interpretům. Ti ale nebyli zdaleka jedinou atrakcí na kempu. Ten totiž nabízel i možnost zábavy po celém areálu, jako například stage Dance Arena Game Over s freestylovými tanečníky, počítačové hry nebo sportovní vyžití. Po celém reálu nebylo nouzi ani o rozmanité druhy pokrmů a nápojů, takže nikdo hlady ani nudou neumřel.

Měla jsem tu možnost vidět celou akci z malého vrtulníku. Byl to nejen zážitek na celý život, ale mohla jsem vidět, jak je areál ve skutečnosti veliký a v tu chvíli jsem si uvědomila, jak těžkou práci musejí odvádět organizátoři a vůbec všichni, kdo se na chodu akce podílejí. Na akci bylo dost místa pro všechny, hlavně pro jejich vozidla a příbytky v podobě stanů, které vytvořily stanové městečko, z ptačí perspektivy, nádherně pestrou mozaiku.

Návštěvníci si z celé této vydařené akce odnesli hudební zážitek, který si mohli užít v opravdu velkém stylu, opálenou pleť, jako kdyby strávili tři dny u vody a v neposlední řadě také jasnou mysl a pohodovou náladu po vodních dýmkách.

Fotogalerie:
IMG_5281.JPG
IMG_5330.JPG
IMG_5266.JPG
IMG_5304.JPG
IMG_5352.JPG
IMG_5291.JPG
IMG_5329.JPG
1_IMG_5332.JPG
Bc. Ivana Hrubá, redaktorka
Zdroj: Královéhradecké noviny/redakce
31.08.2017 23:59:55
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one