Jičínské lavičky

Zdroj: Radka Hylmarová
Zdroj: Radka Hylmarová
JIČÍN - Neděle dopoledne, venku pravé podzimní počasí, na odpoledne naplánované návštěvy po příbuzenstvu... Z ničeho nic na Facebooku zpráva : „Dnes, 27. 10. 2013 od 13 hodin pro vás zahrajeme v jičínském parku!“ Kapela Kryštof už zase přichystala pro své fanoušky velké překvapení. Cestou na večerní koncert v Jilemnici totiž naplánovala mezizastávku v Jičíně s pracovním názvem „Lavičky“. Místo a čas koncertu bývají známy jen pár hodin před konáním akce, vstup je zdarma a hraje se hodinu a akusticky.
Skupina v čele s frontmanem Richardem Krajčem dorazila chvíli po jedné hodině. V parku už dychtivě postávali fanoušci i fanynky. Těžko spočítat, kolik tam těch lidí vlastně bylo, ale tipuji tak 600 - 700 osob. Hudebníci zamířili od brány k nejbližším lavičkám, naladili své nástroje (tentokrát přibyly i dva mikrofony s malými reprobednami, protože jak nám vzápětí Richard vysvětlil, „Lavičky“ začaly být dost populární a když dorazí více lidí, ti v zadních řadách už toho moc neslyší). No a pak už začal pravý nefalšovaný koncert kapely Kryštof. Zazněly hity, které známe z rádií, zazněly písně z poslední desky Inzerát, k tomu všemu Kryštofáci hýřili skvělou náladou a bavili obecenstvo svými vtípky.

Tahle kapela ode mě nemá palec nahoru jen za to, že je ochotná bez nároku na honorář zahrát svým fanouškům pod širým nebem, ale především za to, že je na členech kapely vidět, že to dělají z lásky a že je fanoušci, kteří přicházejí i mimo jejich klubové tour, dobíjí energií. Za všechny fanoušky kapely - DĚKUJEME!Zdroj: Královéhradecké noviny/redaktor kultury Radka Hylmarová
31.10.2013 16:04:24
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Vandráci Vagamundos, zdroj: Swen agentura
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Broumov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one