Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
Můj první přímý kontakt se „západní“ muzikou jsem zažil v roce 1966, kdy jsem měl poprvé možnost cestovat na Západ za „železnou oponu“ do Mnichova.

Protože moji němečtí známí věděli, že se zajímám o bigbít, v té době jsem již od roku 1963 hrál v prvních jičínských bigbítových skupinách (SONET…) poslali mě samotného na koncert do cirkusu „Krone“, který byl v té době největším stálým cirkusem na světě. Na tomto koncertu jsem kromě řady zpěváků viděl CHRISE ANDREWSE, GRAHAMA BONNEYHO i vrchol- americké trio WALKER BROTHERS, kteří byli v té době po Beatles a Rolling Stones třetí nejpopulárnější skupina na světě.
Zdroj: Radka Hylmarová
Zdroj: Radka Hylmarová
JIČÍN - Neděle dopoledne, venku pravé podzimní počasí, na odpoledne naplánované návštěvy po příbuzenstvu... Z ničeho nic na Facebooku zpráva : „Dnes, 27. 10. 2013 od 13 hodin pro vás zahrajeme v jičínském parku!“ Kapela Kryštof už zase přichystala pro své fanoušky velké překvapení. Cestou na večerní koncert v Jilemnici totiž naplánovala mezizastávku v Jičíně s pracovním názvem „Lavičky“. Místo a čas koncertu bývají známy jen pár hodin před konáním akce, vstup je zdarma a hraje se hodinu a akusticky.
Muzeum Jičín
Muzeum Jičín
Muzeum Jičín
Muzeum Jičín
Muzeum Jičín
Muzeum Jičín
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Ať žijí duchové-kraso.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one