Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
KRAJ/Hradec Králové - Na Biskupském gymnáziu Bohumína Balbína v Hradci Králové se dne 28. 11. 2018 utkalo 16 nejlepších pIšQworkových týmů z celého kraje. Avšak jen jeden z nich mohl být ten nejlepší a postoupit na grandfinále
Ilustrační foto
Ilustrační foto
ČR - Od 1. února 2018 lze žádat o novou dávku nemocenského pojištění – otcovskou. Tatínkové tak mohou od února využít po narození potomka týdenní otcovskou dovolenou. Komu a za jakých podmínek náleží se dočtete v přehledném informačním letáku, který vydala Česká správa sociálního zabezpečení.
Zdroj: Technologické centrum Hradec Králové o.p.s.
Zdroj: Technologické centrum Hradec Králové o.p.s.
HRADEC KRÁLOVÉ - V době jarních prázdnin od pondělí 19. února do pátku 23. února 2018 připravilo Technologickém centrum Hradec Králové speciální akci pro děti. Čeká na ně bohatý program, kdy si vyzkouší jednoduché programování, elektrotechniku i virtuální realitu.
Zdroj: SOU Trutnov
Zdroj: SOU Trutnov
TRUTNOV - Žáci SOŠ a SOU Trutnov opět prokázali výtečné znalosti a dovednosti v soutěži žáků učebního oboru instalatér. Soutěžili v rámci čtvrtého regionálního kola, které probíhalo během výstavy Vodovody a kanalizace v Praze na výstavišti v Letňanech ve dnech 19. a 20. května 2015.
Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
ČR - 23. 4. - Ve dnech 15. a 16. dubna 2015 proběhlo na 630 školách v celkem 13 krajích České republiky pilotní ověřování přijímacího řízení s využitím centrálně zadávaných testů.

Pilotní ověřování proběhlo bez větších organizačních problémů a výsledky jednotných testů uchazečů byly středním školám poskytnuty v předem stanoveném termínu večer 20. dubna.
Bc. Vladimíra Priputenová, zdroj: trutnov.cz
Bc. Vladimíra Priputenová, zdroj: trutnov.cz
TRUTNOV - 27. 3. - Vstup do školky je prvním krokem dítěte do společnosti. První kontakty s cizími dospěláky pak děti navazují s pedagožkami, které mají nelehký úkol – ukázat dětem svět dospělých tak, aby se v něm orientovaly a stali se z nich soběstační lidé se správným vnímáním světa. „Jak říká zakladatelka soukromé litevské organizace Vaikystés Sodas, jde nám přeci hlavně o děti,“ uvádí ředitelka trutnovské Mateřské školy, Vlaďka Priputenová, která, stejně jako její litevské kolegyně, preferuje pedocentrismus před pedagocentrismem.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.org
Zdroj: Kr-kralovehradecky.org
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 13. 11. - Nejprve se probojoval mezi 30 semifinalistů celorepublikové Expedice Vesmír 2014, nakonec se dostal do finálové pětky, která se zúčastnila simulovaného letu na kometu. David Pluhař, žák 2. C Gymnázia v Novém Bydžově se tak stal jedním z pěti dětských kosmonautů, který ve stovce konkurenčních projektů zaujal porotu návrhem experimentu ve stavu beztíže.
Ilustrační foto - Týdny vzdělávání 2013, zdroj: tydnyvzdělavani.cz
Ilustrační foto - Týdny vzdělávání 2013, zdroj: tydnyvzdělavani.cz
JIČÍN - 3. 11. - Máte zájem se dále vzdělávat? Uvažujete nad doplněním studia, rekvalifikací, jazykovým kurzem a rozšířením znalostí? Jste zvídaví a chcete vědět, jaké akce pro Vás připravují různé instituce, občanská sdružení a zájmové organizace? Právě pro Vás pořádá kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR v Jičíně již po páté v listopadu akci Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji.
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 30. 10. - Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce získala 1. místo v soutěži „Doporučeno zaměstnavateli 2014“ od Klubu zaměstnavatelů pro Královéhradecký kraj.
Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
HRADEC KRÁLOVÉ - 23. 8. - Dle výzkumů Českého statistického úřadu využívá přes 40 % lidí ve věku 35 – 44 let ke svému dalšímu vzdělávání počítač či připojení k internetu. Mladší věkové skupiny využívají těchto zdrojů až z 65 % a u starších podíl naopak klesá na zhruba 30 %. Tito studující už ale nechtějí využívat jen klasické E-learningy, do popředí jejich zájmu se dostávají živá a interaktivní online školení.
1
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Ať žijí duchové-kraso.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one