Absolventy připravuje v kraji nejlépe průmyslovka v Dobrušce

Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
Zdroj: Kr-kralovehradecky.cz
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 30. 10. - Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce získala 1. místo v soutěži „Doporučeno zaměstnavateli 2014“ od Klubu zaměstnavatelů pro Královéhradecký kraj.
„Udělením této ceny naší škole jsem byl velmi potěšen a považuji to za významné ocenění práce celého týmu zaměstnanců naší školy. Také to považuji za ocenění práce našich úspěšných absolventů, kterou odvádějí v praxi,“ řekl ředitel Střední průmyslové školy elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce Milan Maršík. Na druhém místě byla oceněna Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola v Hradci králové, na třetím pak Střední průmyslová škola Hronov. Ocenění převzali ředitelé škol v závodu Škoda Auto v Kvasinách.

„Takové ocenění je zpětnou vazbou pro školy samotné, ale především je vodítkem pro samotné uchazeče. Zároveň je odměnou i pro kraj jako zřizovatele. Je totiž vidět, že se vyplácí dlouhodobá aktivní spolupráce škol s firmami,“ řekla krajská radní pro školství Táňa Šormová. To potvrzuje i ředitel vítězné průmyslovky. „Počet firem, se kterými spolupracujeme, se výrazně zvýšil zejména v posledních pěti letech, kdy intenzivně vyhledáváme nové možnosti a formy spolupráce,“ dodává na závěr ředitel Maršík.

Ocenění je udělováno na základě hlasování firem sjednocených pod organizací Klub zaměstnavatelů a vzdělávacím centrem AMOS ve spolupráci s webem Kampomaturite.cz. V tomto ocenění Klub zaměstnavatelů hledá střední školy a fakulty vysokých škol nejlépe připravující na zaměstnání. Prestižní titul DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI udělený zástupci předních zaměstnavatelů z celé České republiky je užitečnou zpětnou vazbou pro školy samotné, ale zejména vodítkem pro uchazeče hledající správnou volbu pro přípravu na budoucí kariéru.

 

Pořadí středních škol pro rok 2014 v Královéhradeckém kraji:

1. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška

2. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola

3. Střední průmyslová škola, Hronov

Zdroj: Královéhradecké noviny/Královéhradecký kraj/Martina Götzová

30.10.2014 19:35:13
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
br.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Trutnov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one