Na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové zazářili Tic-Tac-Toe

Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
HRADEC KRÁLOVÉ - Aula Biskupského gymnázia v Hradci Králové se v pondělní ráno dne 11. listopadu 2019 naplnila k prasknutí hned 16-ti týmy. Hradecké střední i základní školy vypustily do boje své nejlepší hráče.
Týmy byly s pomocí kapitánů rozlosovány do 4 skupin po 4 a hned po úvodní prezentaci a představení partnerů se mohlo začít. V play-off bylo místo vždy jen pro 2 týmy ze skupiny, a tak bylo vidět mnoho zadumaných výrazů na tvářích soutěžících.

Po třech odehraných kolech bylo všem jasné, že skupině A kralují týmy Tic-Tac-Toe a Úprkovy křížky s výsledky 6:0 a 4:2. Ve skupině B tomu tak bylo u týmů Krvavý kůň a ŠKWORÁCI, které předvedly výkon 4:2 a 6:0. Nejinak se vedlo ve skupině C týmům No name 2 a Habrmaňáci XOXO s výsledky 3:3 a 5:1. Do play-off  se ze skupiny D probojovaly též týmy PK Nugátový koblížek a Co se našlo se svými 5:1 a 4:2.
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Zdroj: pisqworky.cz
Po odchodu 8 týmů mohlo započít play-off, které rozhodlo o prvních třech týmech postupujících do krajského kola. V prvním zápasa čtvrtfinále zvítězil tým Tic-Tac-Toe, zatímco Krvavý kůň bohužel odcválal s výsledkem 6:14. Dalším postupujícím týmem byl Co se našlo, kteří se zřejmě našli v hraní piškvorek, domů proto museli odejít Habrmaňáci XOXO s výsledkem 8:12.  ŠKWORÁCI se dostali dále a Úprkovy křížky to vzaly úprkem domů s výsledkem 6:14. Poslední boj vyhrál tým PK Nugátový koblížek a No name 2 se museli jít pojmenovat s výsledkem 6:14.
O 3. místo se porvaly týmy ŠKWORÁCI a Co se našlo, kteří ztratili nalezené a usidlili se na 4. místě.

Posledním napínavým zápasem mezi Tic-Tac-Toe a PK Nugátový koblížek bylo i přes nepochybně sladký název týmu rozhodnuto, že Tic-Tac-Toe jsou absolutními vítězi a 1. místo tedy připadá jim.
 
Pořadí:
1. místo Tic-Tac-Toe (Biskupské gymnázium, círk. ZŠ, MŠ a ZUŠ, Hradec Králové) ve složení: Dominik Belza, Jan Ležík, Kateřina Marešová, Vojta Vilímek, Klára Hrdličková
2. místo PK Nugátový koblížek (Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové) ve složení: Radim Lorenc, Jonáš Veselka, Lukáš Novotný, Míša Králová, Jan Kasal
3. místo ŠKWORÁCI (SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové) ve složení: Ondřej Lukeš, Lam Le, Michal Šanovec, Barbora Brchelová, Tomáš Pelák

 
Informace o soutěži
Soutěž pIšQworky je mistrovstvím základních a středních škol České a Slovenské republiky v piškvorkách. Letošního dvanáctého ročníku se účastní více než 1250 týmů z téměř 600 škol. Každou školu mohou reprezentovat maximálně čtyři pětičlenné týmy. Některé týmy absolvovaly i školní kolo, aby mohly poměřit své síly s okolními soupeři. Výherci oblastních turnajů postupují do třetí úrovně, do turnajů krajských.
 
Nakonec se ti nejlepší ze všech krajů přijedou 6. prosince poprat o mezinárodní titul mistra v pIšQworkách na grandfinále do Brna. Soutěž pořádá spolek Student Cyber Games, jehož členové se snaží naučit studenty hrou novým dovednostem. Na jaře pořádají i týmovou soutěž Prezentiáda, při níž se studenti učí prezentačním dovednostem, práci s vizuálem prezentací, kreativitě, ale také plynulosti projevu a práci v týmu.

 
Veškeré podrobnosti naleznete na webu soutěže www.pisqworky.cz. Aktuální dění můžete sledovat také na Facebooku a Instagramu soutěže.Zdroj: Student Cyber Games z.s.
15.11.2019 18:55:56
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one