Týden vzdělávání dospělých opět v Jičíně

Ilustrační foto - Týdny vzdělávání 2013, zdroj: tydnyvzdělavani.cz
Ilustrační foto - Týdny vzdělávání 2013, zdroj: tydnyvzdělavani.cz
JIČÍN - 3. 11. - Máte zájem se dále vzdělávat? Uvažujete nad doplněním studia, rekvalifikací, jazykovým kurzem a rozšířením znalostí? Jste zvídaví a chcete vědět, jaké akce pro Vás připravují různé instituce, občanská sdružení a zájmové organizace? Právě pro Vás pořádá kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR v Jičíně již po páté v listopadu akci Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji.

Ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a Asociací institucí vzdělávání dospělých pracovníci KoP ÚP v Jičíně připravili pro veřejnost Týden vzdělávání dospělých (TVD), který se koná od 10. do 14. 11. 2014. Mottem celé akce je heslo „Vzděláváním k pestřejšímu životu“. Pro veřejnost jsou zcela zdarma připraveny ukázky kurzů a přednášky, seznámení s projekty, dny otevřených dveří, exkurze či krátkodobé praktické kurzy různorodého zaměření.

V programu TVD najdete například ukázkové hodiny koučování, stress managementu či podnikání, budou Vám nabídnuty rekvalifikační kurzy strážný nebo vizážista, seznámíte se s dostupnými jazykovými kurzy. Představí se Vám Oblastní charita Jičín a poradna Soropo se svými projekty a aktuálními tématy. Milovníci kultury najdou zajímavý program na Valdické bráně nebo při procházce po městě s paní Ivanou Komárkovou. Nově se můžete těšit na přednášku Eures poradkyně na téma práce v zahraničí či se seznámit s možnostmi studia a uplatnění v Armádě ČR. Po přestávce se do programu opět zapojí i Mateřské centrum Kapička s nápadem burzy praktických znalostí a dovedností. Městská knihovna V. Čtvrtka v Jičíně, připravila PC kurz a ukázku zacházení se čtečkou elektronických knih a tabletem. Poprvé se v rámci Týdne vzdělávání dospělých představí paní Mgr. Danišová, která prozradí svoje zkušenosti s domácí výrobou sýrů aj. Nesmíme zapomenout ani na K-klub, který zve všechny zájemce podívat se do svých hodin, které jsou určeny především dospělým. Program je pestrý, sledujte web: www.tydnyvzdelavani.cz a plakáty a programy distribuované po městě.

Veškeré akce jsou určeny pro širokou veřejnost, většina z nich je naplánována na odpolední hodiny. Najdete je v centru Jičína, v zasedací místnosti Městského úřadu na Žižkově náměstí v přízemí nebo je navštivte přímo v prostorách poskytovatelů ve dnech otevřených dveří.

Organizátoři věří, že se jim podaří touto nabídkou oslovit a potěšit mnohé jičínské občany, kterým je vzdělávání potřebou a možná i cestou k osobnímu a kariérovému rozvoji.


http://www.tydnyvzdelavani.cz/akce/kralovehradecky-kraj
Zdroj: Královéhradecké noviny/ÚP ČR, kontaktní pracoviště Jičín/Mgr. Radana Jakubcová a Mgr. Zdeňka Procházková


 

 

03.11.2014 21:46:31
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one