meme.jpg

dTest: Informační leták o nových spotřebitelských právech

Zdroj: dTest
Zdroj: dTest
ČR - 20. 11. - Spotřebitelé z celé České republiky naleznou v těchto dnech ve svých schránkách informační leták od dTestu o spotřebitelských právech podle nového občanského zákoníku. Každý může zdarma získat také informační brožuru, která novinky představuje detailněji.

Informační leták o nových spotřebitelských právech upozorňuje spotřebitele na změny, které jim přinese nový občanský zákoník po Novém roce. V rámci informační kampaně vydal dTest také brožuru, která stručně shrnuje všechny podstatné změny a usnadní spotřebitelům orientaci v nové právní úpravě. Spotřebitelé si ji mohou zdarma objednat v tištěné podobě nebo stáhnout elektronicky na www stránkách dTestu (www.dtest.cz/brozura).

„Na mnoha místech došlo ke změnám nebo úpravám spotřebitelských práv, bez jejichž znalosti byběžný spotřebitel mohl v praktickém životě řešit mnoho nepříjemností," varuje právní poradce dTestu a spoluautor brožury Miloš Borovička a dodává: „Informační brožura usnadní spotřebitelům přechod na nové podmínky a objasní, jak postupovat při reklamaci, na co si dát pozor při nákupu na internetu, co pozorně číst v obchodních podmínkách, a mnoho dalšího."Zdroj: Královéhradecké noviny/dTest/Vlasta Tichá

20.11.2013 16:24:20
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Náchod serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one