Jak správně koupit byt a nenechat se oškubat?

Ilustrační foto - MS Office
Ilustrační foto - MS Office
ČR - 18. 4. - Mnohým se na začátku jeví koupě nemovitosti jako jednoduchá věc. Vyberou si, obrátí se na realitní kancelář a danou nemovitost koupí. Pokud se však na celý postup podíváme do detailu, je mnohem náročnější a plný skrytých nástrah.

Určitě jste už slyšeli o bytech ve špatném technickém stavu, právních vadách, jako jsou zástavy nebo exekuce, i podvodech v katastru. Budete vědět, jak jim předejít? Celý obchodní vztah mezi kupujícím a prodávajícím je navíc v Česku hodně nepoměrný. Zatímco kupující je sám, ačkoli je laik a obvykle kupuje svůj první byt, prodávající má za sebou zkušenou realitní kancelář. Není divu, že často kupující odchází s pocitem, že se s ním nejednalo úplně fér. Aby se koupě bytu nestala noční můrou, je lepší postavit i na svoji stranu někoho ostříleného. A právě takovou službu nabízí Home Institute.

Nemovitosti k bydlení, ale také k investici

Víte, jak se nové službě na realitním trhu říká? Zastupování kupujících. Zprostředkování oboustranně výhodné transakce, které slibují realitky, to je v obchodním světě mýtus. Kupující i prodávající musí mít každý svého zástupce, který bude prosazovat čistě jejich zájmy, pokud má dojít k férovému jednání tak zvaně ve stejné váhové kategorii. Home Institute není realitka, která by si brala provizi z kupní ceny. Svůj úspěch svázali s úspěchem kupujícího – berou si polovinu ze slevy, kterou vyjednají. A to je fér. Na úspěšné koupi vám bude záležet, ať už kupujete nemovitost k bydlení neboinvestiční byty k pronájmu. Samozřejmě, že zatímco v prvním případě budete asi myslet spíše na rodinu a v druhém případě na výnos, bude mít koupě některé společné rysy. Vždy budete usilovat o kvalitní nemovitost za výhodných podmínek, za dobrou cenu a s neprůstřelnou právní dokumentací. Investoři dostanou navíc od Home Institutu další nabídku – mohou se domluvit na zajištění dlouhodobé správy investičního bytu.

Ideální pro vytížené lidi

Zvláště výhodná je možnost nechat se zastupovat pro každého, kdo má zájem získat to nejlepší za co nejvýhodnějších podmínek, ale bohužel nemá čas na všechny prohlídky, kontroly nebo jednání s majitelem, realitní kanceláří a nájemníky. Vzhledem k provázání s úspěchem kupujícího se nemusíte bát, že Home Institute podnikne kroky, které by byly pro vás nevýhodné. Naopak se můžete spolehnout, že vás nenechají udělat špatné rozhodnutí.Zdroj: Královéhradecké noviny/Pressweb

18.04.2014 23:20:27
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
br.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Trutnov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one