Zdroj: trutnov.cz
Zdroj: trutnov.cz
TRUTNOV - Stipendia absolventům, nová bezpečnostní opatření, dotace na dětskou pohotovost i na transport pacientů na „záchytku“. To jsou reálné výsledky už rok trvajícího memoranda mezi trutnovskou nemocnicí a městem Trutnov, dokazující, že vzájemné ujednání není jen list papíru.
Foto ilustr_fixy.jpg
ČR - Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov
Trutnov - Oblastní nemocnice Trutnov, a. s., pořídila na oční oddělení zcela nový automatický perimetr za více než půl milionu korun, jenž nahradil starý a již nefunkční přístroj.
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
KRAJ - Desítky moderních operačních i diagnostických přístrojů, rehabilitačních pomůcek i vybavení nemocničních pokojů získaly v uplynulých třech letech nemocnice Královéhradeckého kraje díky úspěšným žádostem o finanční dotace v rámci programu IROP.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
KRAJ - Vytvoření sociálních lůžek v nemocnicích v Jaroměři a v Broumově umožňuje pacientům při náhlé změně zdravotního stavu rychlý přesun z lůžka se sociální službou na zdravotní lůžko. To vše v rámci jednoho zdravotnického zařízení. Takové jsou poznatky z praxe po zavedení nové služby.
vrátnice.jpg
KRAJ - Radní královéhradeckého kraje na svém minulém zasedání schválili výběr dodavatele na obnovu vrátnice Oblastní nemocnice Jičín za více než 35 milionů korun bez DPH. Nová budova bude sloužit jako vrátnice, nově navíc poskytne prostory pro lékárnu. Rozšířen bude i vjezd. Pokud půjde vše podle plánů, měla by se nová vrátnice s lékárnou lidem otevřít do konce roku 2020.
zk.jpg
ČR/Praha - Ve druhém pololetí mezi roky 2017 a 2018 došlo k významnému poklesu počtu hospitalizací pro akutní infarkt u osob mladších 70 let, a to o 9,2 %. Zatímco v roce 2016 v této věkové skupině bylo v souvislosti s akutním srdečním infarktem hospitalizováno 11 278 osob, v roce 2018 se jednalo o 10 579.
Nemocnice Broumov, zdroj: Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.
Nemocnice Broumov, zdroj: Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.
BROUMOV - Rekonstrukce interny Nemocnice Broumov jde do finále. Rada Královéhradeckého kraje vybrala stavebníka na dokončení úprav jednotky intenzivní péče (JIP). Stavba, v rámci které vznikne malý zákrokový sál a další pokoj, bude stát zhruba 6,3 milionu korun bez DPH a hotova má být na konci června 2019.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
KRAJ - Nemocnice v Jaroměři a v Broumově poskytuje novou sociální službu, tzv. sociální lůžka. Ta slouží pacientům, kteří již sice nevyžadují hospitalizaci, ale vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nejsou schopni se o sebe doma postarat a nemají ve svém okolí nikoho, kdo by péči zajistil. Dočasně tak zůstávají v nemocnici, kde se o ně personál nemocnice spolu s dalšími odborníky postará.
14.png
ČR/Praha - Britský výzkum mezi dospělými respondenty, kteří strávili dětství ve skautském oddíle, ukázal na menší pravděpodobnost výskytu úzkostí a depresí v pozdějším životě.
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one