Benefiční výstava „Jen tak pro radost“ vynesla náchodské hematologii šest tisíc korun

img-3013.JPG
ČERVENÝ KOSTELEC - Věra Šrůtková: Z celého srdce bych ráda poděkovala všem, kteří se na benefiční výstavě „Jen tak pro radost“ podíleli. Bohužel nemohu zde jmenovat všechny ty úžasné lidičky, díky kterým tato výstava proběhla. Dovolím si tedy zmínit alespoň pár těchto dušiček a vezmu to hezky popořadě.
Úžasné hochy z Dobrušského žesťového sdružení, kteří nám nádherně zahráli a za zvuku jejich famfár byla výše zmíněna výstava zahájena. Měli obrovský ohlas.

Pana MUDr. Martina Šumpíka. Tento charismatický a velice skromný človíček nám svou přednáškou přiblížil, čím se zabývá klinická hematologie a transfúzní služba. Toto pracoviště konkrétně v Náchodě jsme totiž naší beneficí podpořili. A proč právě klinickou hematologii a transfuzní službu? Problémy je třeba řešit včas a toto pracoviště je právě pro nás velice důležité, neboť tvoří významnou složku vyšetření pacienta. Pokud jsme zaznamenali za posledních 20 let nějaký pokrok, je to právě ve zdravotnictví. Ve většině případech stačí pouze přijít včas.
Dále bych moc ráda poděkovala Vám návštěvníkům. A to i těm, kteří přišli dnes, kdy jsem vyklízela výstavní síň. Ono totiž, i když děláte to, co vás baví a co z celého srdce milujete, semele vás to. Stanete se totiž otrokem sami sobě. V tu chvíli každý potřebuje slyšet něco co mu dodá sílu a novou energii. Byli jste úžasní a soudě Vašich slov víme, že to, co děláme, má smysl. Již dnes se mě pár lidiček zeptalo, zda už vím, čemu se budeme věnovat příště. Popravdě o témata není nouze a na rozdíl od předcházejících témat mám problém se rozhodnout,které upřednostnit.

Prozradím jen tolik, že jsou tři, s kterými právě zápasím: schizofrenie a roztroušená skleroza. Třetí téma bych nazvala šikanovaní rodiče versus děti a drogy, zkouška rodičovské lásky. Které téma vybrat, je fakt težké a vy se to dozvíte na jaře. Konkrétně na jaře 24. března 2016.
dsc07353.JPG
Ještě jednou Vám z celého srdce děkuje celý tým Jen tak pro radost. Právě jsme odevzdali částku 6000 Kč.

A má to smysl!

Za tým Jen tak pro radost Věra Šrůtková
Foto vernisáž: Tomáš Kábrt, otevírání kasičky: Jaroslav Kordina
Zdroj: Královéhradecké noviny/Červený Kostelec/Tomáš Kábrt
04.12.2015 16:18:52
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
Zdroj: Město Dobruška
Zdroj: Město Dobruška
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Vrchlabí serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2019 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one