První příznaky těhotenství po dnech

Ilustrační foto - MS Fotolia
Ilustrační foto - MS Fotolia
ČR - 12. 9. - Možná i vy zvědavě sháníte jakékoliv možné příznaky těhotenství. Nemyslím tím vynechání menstruace nebo nevolnosti, ale ty, které je možné na svém těle zpozorovat ještě předtím, než se na těhotenském testu objeví dvě čárky.

Pozorujete své tělo a snažíte se zjistit, zda pod srdcem skrýváte malého človíčka. Všimněte si především, zda se u vás nevyskytují následující těhotenské příznaky:
Hned v první dny byste měli mít pocit, že něco na vás leze. Jakoby jste měli dostat chřipku, či teplotu. Cítíte se více unavená a nemáte tolik energie.

Bolestivé prsa jsou noční můra všech těhotných žen. A věřte, nebo ne začnou vás bolet již několik dní po ovulaci. Pocit nervozity, přecitlivělosti a výkyvy nálad. Jednou se smějete a za pár minut vám obyčejná reklama přivolá slzy do očí.

Bolesti břicha, typické jako při menstruaci nebo před ní, ale přece jen ... trochu jiné. Jindy je to jen neurčitý pocit tlaku v podbřišku.

Měníte se - citlivější ženy to znají už při pohledu do zrcadla. Vypadají jinak, mají možná lesklejší oči, více světla v sobě ... nebo naopak. Připadají si náhle odulé, mají horší pleť, nebo se jim zhorší kvalita vlasů. Existují matky, které prostě o svém těhotenství vědí téměř okamžitě, od prvopočátku. Některé maminky znají své tělo tak dokonale, že hned odhalí radostnou událost. Tělo jim to jednoduše napoví.

Ale pozor! Pozorovat se můžete, ale většina těchto příznaků je shodná s těmi premenstruačním, takže přece je mnohem spolehlivější - čekat, čekat, čekat .... A pak si udělat test! Až ten vám na 100% potvrdí v co jste tajně doufali.
Zdroj: Královéhradecké noviny/Pressweb.cz/SeoExtra.cz

12.09.2014 22:20:21
prof.im
POČASÍ
AKTUÁLNÍ AKCE V KRAJI
br.jpg
Načítám data...
Další akce v Královehradeckém kraji

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR
NABÍDKY PRÁCE


Více na stránce Nabídka práce Trutnov serveru kurzy.cz.
Více na stránce Hypotéky serveru kurzy.cz.
Více na stránce Vybrali jsme serveru kurzy.cz.
Více na stránce Daně a účetnictví serveru kurzy.cz.


Královéhradecké noviny

Zpravodajství

Města

.
© 2013 - 2018 Královéhradecké noviny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one